Wiadomości z Garwolina

Trzy osoby wypadły z łódki

Dodano:
garwolin - Trzy osoby wypadły z łódki

Dziś na akwenie wodnym w Korytnicy doszło do niebezpiecznej sytuacji. Trzy osoby wypadły z łódki. Na szczęście na miejscu zjawili się strażacy, ratownicy medyczni i policjanci.

- Dramatyczna akcja na akwenie wodnym w Korytnicy. Chwilę przed godziną 17.00 zostaliśmy zadysponowani do pomocy trzem osobom znajdującym się w wodzie po wywróceniu się łódki na stawie. Osoby poszkodowane znajdowały się około 50m od brzegu. Działania straży polegały na dotarciu do osób poszkodowanych i wyciągnięciu ich bezpiecznie na brzeg stawu – napisali na swoim Facebooku strażacy z OSP w Korytnicy.

zdjęcia: OSP Korytnica

Na miejsce zdarzenia przyjechały:  OSP Korytnica, OSP Wola Korycka, 2 JRG Garwolin, zespół ratownictwa medycznego i policja.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 3

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

toldi (, #IP ac2c4acde7) Odpowiedz

Woda po pas piechotą by wyszli. po co ten ferment.

^^^ (, #IP 9156138e61) Odpowiedz

akwen wodny??? Panie Redaktorze, litości.