Wiadomości z Garwolina

Wrzucają nakrętki do serca i pomagają Amelce

Dodano:
garwolin - Wrzucają nakrętki do serca i pomagają Amelce

30 kwietnia obok Świetlicy Wiejskiej w Łąkach ustawione zostało duże metalowe serce na plastikowe nakrętki zakupione przez KGW w Łąkach. Tym samym mieszkańcy Łąk przystąpili do pięknej akcji pomocy potrzebującym.

„Pierwsze nakrętki już znalazły się w SERCU i mamy nadzieje, że nie będziemy musieli długo czekać na wypełnienie go w całości” napisały na swoim Facebooku gospodynie z Koła Gospodyń Wiejskich w Łąkach.

Uzbierane nakrętki zostaną przekazane potrzebującym, pierwszą z nich będzie Amelka Zalech - mieszkanka Łąk. Nakrętki zwykle trafiają potem do firm recyklingowych, które płacą za ich dostarczenie, a pozyskane w ten sposób środki służą zazwyczaj leczeniu, operacjom i rehabilitacji chorych.

„Zachęcamy całą naszą lokalną społeczność, a także wszystkich chętnych do przynoszenia nakrętek i wrzucania do SERCA.To tak niewiele, a może pomóc innym” - dodaje we wpisie KGW.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 3

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.