KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (31 maja - 6 czerwca 2021 roku)

Dodano:
garwolin - Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (31 maja - 6 czerwca 2021 roku)

Działania strażaków z powiatu garwolińskiego w minionym tygodniu.


31 maja 2021 r.

Zdarzenie drogowe w miejscowości Strych

Po godzinie 20 do Stanowiska Kierowania PSP wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w miejscowości Strych, gdzie samochód osobowy, którym podróżowały trzy osoby uderzył w ogrodzenie posesji. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom biorącym udział w zdarzeniu oraz odłączeniu źródła zasilania w pojeździe. Następnie osoby poszkodowane zostały przekazane przybyłemu na miejsce zdarzenia zespołowi ratownictwa medycznego. W akcji trwającej ponad dwie godziny uczestniczył jeden zastęp PSP oraz dwa zastępy OSP.

Zdarzenie drogowe na trasie S17 w miejscowości Mierżączka
Po godzinie 17 do Stanowiska Kierowania PSP wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym na trasie S17 miejscowości Mierżączka, w którym uczestniczyły dwa samochody osobowe. Pojazdami podróżowały łącznie dwie osoby. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy, odłączeniu zasilania w pojazdach oraz dokonaniu sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. W akcji trwającej ponad jedną godzinę uczestniczył jeden zastęp PSP oraz dwa zastępy OSP.

1 czerwca 2021 r.

Pożar samochodu na ulicy Wiśniowej w Górznie

Przed godziną 4 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o pożarze samochodu osobowego na ulicy Wiśniowej w Górznie. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i podaniu jednego prądu piany ciężkiej na palący się samochód. W akcji trwającej prawie jedną godzinę udział brały dwa zastępy PSP oraz jeden zastęp OSP.

REKLAMA:


2 czerwca 2021 r.

Pożar suchej trawy w miejscowości Poschła

Przed godziną 16 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o pożarze suchej trawy w miejscowości Poschła. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i podaniu prądu wody na paląca się trawę. W akcji trwającej prawie jedną godzinę udział brał jeden zastęp OSP.

3 czerwca 2021 r.

Pożar samochodu i suchej trawy w miejscowości Wola Rowska

Po godzinie 17 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o pożarze samochodu i suchej trawy w miejscowości Wola Rowska. Działania straży pożarnej zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i podaniu prądu piany ciężkiej na palący się pojazd oraz prądu wody na palącą się trawę. W akcji trwającej prawie dwie godziny udział brały dwa zastępy PSP oraz jeden zastęp OSP.

4 czerwca 2021 r.

Pożar budynku gospodarczego w miejscowości Głosków

Przed godziną 12 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o pożarze poddasza budynku gospodarczego w miejscowości Głosków. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i podaniu prądów wody na palące się poddasze. W akcji trwającej ponad jedną godzinę udział brały cztery zastępy PSP oraz dwa zastęp OSP.
5 czerwca 2021 r.

Pożar suchej trawy w miejscowości Lipówki
Przed godziną 21 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o pożarze suchej trawy w miejscowości Lipówki. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i podaniu prądu wody na paląca się trawę. W akcji trwającej prawie jedną godzinę udział brał jeden zastęp OSP.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.