lemar lipiec 2021

Wiadomości z Garwolina

Mała Lili z Garwolina potrzebuje naszej pomocy

Dodano:
garwolin - Mała Lili z Garwolina potrzebuje naszej pomocy

Podwójny rozszczep podniebienia, problemy z serduszkiem i nieprawidłowa budowa stópek... a na koniec diagnoza : Zespół Rubinsteina Taybiego! Bardzo bardzo rzadka wada genetyczna.. wielowadzie. Z takimi problemami musi się mierzyć mała Lili z Garwolina. Można pomóc dziecku na dwa sposoby, poprzez zrzutkę i licytacje na Facebooku.


- Podwójny rozszczep podniebienia, problemy z serduszkiem i nieprawidłowa budowa stópek... a na koniec diagnoza : Zespół Rubinsteina Taybiego! Bardzo bardzo rzadka wada genetyczna.. wielowadzie. Już dziś wiemy, że nasza córeczka będzie musiała się zmierzyć z wieloma problemami –
wyznają rodzice dziecka.

Lili jest jeszcze bardzo malutka, zupełnie nieświadoma wad, z jakimi musi się zmierzyć, ale rodzice  już teraz proszą o pomoc, ponieważ wiedzą, że koszty związane z leczeniem córeczki będą ogromne. Jednak tu nie chodzi tylko o pieniądze.

REKLAMA:


- Boimy się momentu, kiedy rówieśnicy dostrzegą, że Lili różni się od innych dzieci, boimy się jej łez, jej pytań, dlaczego jej buzia wygląd inaczej, a nóżki uniemożliwiają sprawne chodzenie. Co jeśli nie zdążymy uzbierać pieniędzy na operacje, leczenie? Zawiedziemy nie tylko Lili, ale samych siebie... Przyszło nam się zmierzyć z czymś bardzo wielkim. Lili będzie potrzebowała opieki wielu specjalistów, rehabilitacji, operacji… - dodają rodzice.

Rodzice proszą o wsparcie, bo tylko dzięki WamLila nie będzie mocno odstawała od swoich rówieśników pomimo wielu chorób, które ja spotkały.

Obecnie Lili przebywa w szpitalu, jest bardzo dzielna, wszystkie badania znosi, nie płacze.
Dziecku można pomóc na dwa sposoby. Wpłacając pieniądze na pomagam.pl, bądź biorąc udział w licytacjach.

https://www.facebook.com/groups/1705016376348935/?ref=share


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 5

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Belmondziak (, #IP 064d60361c) Odpowiedz

Czesto widzimy takie dzieci szkoda ich bardzo .Nikt by nie chcial zeby kogos to dotknelo. Ale ja ogladajac programy dostrzegam nieraz.Zadbana mama wloski od fryzjera placzacy tata ladne mieszkanie .My chcemy Zyc.A ludzie niech dadza.Takie sprawy powinny byc zgloszone do Rzadu .I na to powinny byc pieniadze Ale jak rozdaja na wyprawki 500+ bogatym i biednym to tak to wyglada .Tu jest potrzebna pomoc ale to rzad powinien miec pieniadze Na takie przypadki. I tu jeszcze jak my jej powiemy ze inaczej wyglada rozni sie od dzieci Rodzice drodzy wy macie kochac to dziecko takie jakie jest Nawt jesli by cos poszlo nie tak .

ziemia (, #IP fe0ebdb68b) Odpowiedz

100/100 ....sa Fundacje które wspierają - też mogą wesprzeć lub ...1% podatku...