lemar lipiec 2021

Wiadomości z Garwolina

Profilaktyka przemocy w rodzinie tematem spotkania z seniorami

Dodano:
garwolin - Profilaktyka przemocy w rodzinie tematem spotkania z seniorami

Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie we współpracy z Urzędem Miasta Garwolin, Miejską Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Garwolinie, Miejsko-Powiatową Biblioteką Publiczna i Klubem Seniora w Garwolinie realizuje cykl działań profilaktycznych, ukierunkowanych na ograniczenie zjawiska przemocy w rodzinie. Odbiorcami tego projektu są seniorzy z całego powiatu garwolińskiego.

W miniony piątek do miejskiej biblioteki przyjechała reportażystka Katarzyna Surmiak-Domańska. Spotkanie otworzyła Burmistrz Miasta Garwolin Pani Marzena Świeczak. Spotkanie dotyczyło sytuacji osób doznających szeroko rozumianej przemocy w rodzinie. Dziennikarka napisała reportaż „Mokradełko”, który dotyczy sytuacji kobiety krzywdzonej przez wiele lat przez swojego ojca. Katarzyna Surmiak-Domańska odbyła szereg spotkań i rozmów z osobami z najbliższego otoczenia kobiety, które opisała w formie reportażu. Kontekst społeczny sytuacji skrzywdzonej kobiety był punktem wyjścia do rozmowy na temat uwarunkowań przemocy, skutków i sposobów jej zapobiegania.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Zaklad fryzjerski dlAA innych (, #IP 61a70d0139) Odpowiedz

DiscoPolo. U niebiekiej na stale zagoscily na zolteTulipany