KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Zorganizujemy dla Ciebie niezapomnianą imprezę! (wideo)

Dodano:
garwolin - Zorganizujemy dla Ciebie niezapomnianą imprezę! (wideo)

Event Boutique działa od 2016r. Jest jedną z pierwszych agencji eventowych w Polsce zajmujących się stricte przyjęciami weselnymi, ale w swojej ofercie ma również obsługę eventów firmowych, uroczystości rocznicowych, studniówek i balów absolwentów.Jako jedni z pierwszych w Polsce połączyliśmy rolę DJ-a, z konferansjerem-wokalistą i muzykami grającymi na żywo. Ta formuła bardzo się spodobała ludziom, sprawdziła się i do dziś jest to najczęściej wybierana oferta na przyjęcia weselne. Potwierdza to nasz flagowy produkt Hot2Touch.

Bogata oferta
Mamy to co najważniejsze dla DJ-a, czyli bardzo szeroki repertuar, który możemy dostosowywać do tego co się dzieje na parkiecie oraz elementy muzyki na żywo - wokal i/lub też jakiś instrument. Gramy każdą muzykę. Nie gramy wesel, gdzie dominuje disco polo i muzyka biesiadna, natomiast jeżeli klienci chcą tylko zaznaczyć ten styl, robimy to na ich życzenie.

Specjalizujemy się w weselach międzynarodowych. Mamy konferansjerów, którzy mówią w językach: hiszpańskim, portugalskim, francuskim i oczywiście angielskim, dlatego klienci z zagranicy często wybierają właśnie nas.


Zapewniamy wszystko co jest potrzebne do zrealizowania wesela, czyli nagłośnienie firmy: Electro Voice, oraz QSC, oświetlenie - zarówno ruchome głowy, różnego rodzaju oświetlacze, listwy ledowe. Oferujemy też ciężki dym, szczególnie modny na pierwszy taniec. Oferujemy też multimedia, miksujemy teledyski, możemy wyświetlać zdjęcia Pary Młodej. Mamy świecące napisy i fotobudkę.


Jesteśmy w gronie najlepszych!

Od początku naszej działalności pracujemy z najlepszymi agencjami ślubnymi w Polsce organizując bardzo ekskluzywne wesela dla bardzo wymagających klientów, gdzie każdy detal jest bardzo istotny. To procentuje otrzymywaniem co roku certyfikatu od Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych. Już 5 razy z rzędu otrzymaliśmy odznaczenie w kategorii najlepszy DJ na wesele.

Oprócz przyjęć weselnych organizujemy eventy firmowe czy też uroczystości rocznicowe. Gramy też na studniówkach i balach absolwentów.Zapraszamy na spotkanie do naszego biura w Garwolinie przy ul. Lubelskiej 2b/2, gdzie chętnie przedstawimy ofertę pokażemy filmy z naszej działalności.

Zadzwoń lub napisz do nas:
tel: 503 189 677, biuro@eventboutique.pl
Znajdź nas na Facebooku i na Instagramie.
https://www.facebook.com/eventboutique1/
https://www.instagram.com/eventboutique_insta/

Odwiedź naszą stronę internetową
https://www.eventboutique.pl


Galeria 4

Artykuł sponsorowany