KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (19 - 25 lipca 2021 roku)

Dodano:
garwolin - Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (19 - 25 lipca 2021 roku)

Działania strażaków z powiatu garwolińskiego w minionym tygodniu.

20 lipca 2021 r.

Zdarzenie drogowe w miejscowości Skurcza

Przed godz. 8 do Stanowiska Kierowania PSP wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w miejscowości Skurcza, w którym uczestniczył samochód osobowy i ciągnik rolniczy. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały trzy osoby. Działania straży pożarnej polegały na udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym oraz odłączeniu zasilania elektrycznego w pojeździe. W akcji trwającej trzy godziny uczestniczyły dwa zastępy PSP i dwa zastępy OSP.

Zabezpieczenie lądowiska dla Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Antoniówce Po godzinie 9 jeden zastęp OSP udał się do miejscowości Antoniówka w celu wyznaczenia lądowiska dla śmigłowca LPR. Strażacy zabezpieczyli lądowanie i start śmigłowca. Akcja trwała ponad jedną godzinę.

22 lipca 2021 r.

Zdarzenie drogowe w Łaskarzewie

Po godzinie 15 do Stanowiska Kierowania PSP wpłynęła informacja o zderzeniu trzech samochodów osobowych w Łaskarzewie. Wszyscy uczestnicy zdarzenia opuścili pojazdy o własnych siłach. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania elektrycznego w pojazdach oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. W akcji trwającej ponad jedną godzinę uczestniczył jeden zastęp PSP oraz dwa zastępy OSP.

REKLAMA:


23 lipca 2021 r.

Zdarzenie drogowe w Łaskarzewie

Po godzinie 9 do Stanowiska Kierowania PSP wpłynęła informacja o dachowaniu pojazdu w miejscowości Łaskarzew. Wszyscy uczestnicy zdarzenia opuścili pojazd o własnych siłach. Strażacy udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym, które następnie przekazano zespołowi ratownictwa medycznego i załodze Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ponadto zabezpieczono miejsce lądowania dla śmigłowca. W działaniach trwających ponad jedną godzinę uczestniczyły dwa zastępy PSP i OSP Łaskarzew.

25 lipca 2021 r.

Pożar samochodu w miejscowości Parcele Rębków

Po godzinie 12 do Stanowiska Kierowania PSP wpłynęła informacja o pożarze samochodu w miejscowości Parcele Rębków. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz podaniu prądu wody na palący się samochód. W akcji trwającej jedną godzinę uczestniczył jeden zastęp PSP oraz dwa zastępy OSP.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.