KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

VIII Turniej Szóstek Piłkarskich za nami!

Dodano:
garwolin - VIII Turniej Szóstek Piłkarskich za nami!

22 sierpnia 2021 r. na Orliku w Żelechowie rozegrano VIII Turniej Szóstek Piłkarskich o Puchar Starosty Garwolińskiego Mirosława Walickiego.

Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn. Mecze rozgrywano w 2 grupach. Po 2 zespoły z każdej grupy awansowały do fazy finałowej.
Rozegrano łącznie 13 meczy, w których wzięło udział prawie 70 osób. Turniej sędziowali: Grzegorz Gardziński i Marcin Belka.

Wygrała drużyna Wichry!
Po bardzo emocjonujących i pełnych zaangażowania meczach grupowych i półfinałowych w finale spotkały się drużyny: Wichry i Niutek Siedlce. Mecz finałowy był bardzo zacięty i wyrównany a o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne. Lepszym w nich okazał się zespół Wichry.
Tytuł najlepszego strzelca turnieju zdobył Marcin Saganek z drużyny FC Zatorze, zaś najlepszym bramkarzem został Krystian Kender z Wichrów.

REKLAMA:


Kolejność końcowa:
1. Wichry
2. Niutek Siedlce
3. FC Zatorze Pilawa
4. Fabryka Futbolu Żelechów
5. Lelewel Żelechów
6 – 7. Piorun Leszczyn Laguna Stary Miastków

Gratulacje dla zwycięzców

Puchary i wyróżnienia w turnieju wręczyli: Mirosław Walicki – starosta powiatu garwolińskiego, Krzysztof Ośka - członek Zarządu Powiatu Garwolińskiego oraz Urszula Kobielus – radna Rady Powiatu Garwolińskiego. Starosta przekazał również na ręce animatorów Orlika – Joanny Włodarczyk i Andrzeja Głodka sprzęt sportowy, mający służyć użytkownikom boiska.
Pozytywna, sportowa atmosfera, radość ze zwycięstwa i zaciętej walki do końca – to wszystko towarzyszyło uczestnikom niedzielnego turnieju. Orlik w Żelechowie jest miejscem, w którym tradycyjnie już odbywają się turnieje szóstek piłkarskich o Puchar Starosty. Jest to znakomita okazja do promocji sportu poprzez rywalizację i sportowe emocje.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 31

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.