KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Poważny wypadek na Stacyjnej. Dwie osoby trafiły do szpitala

Dodano:
garwolin - Poważny wypadek na Stacyjnej. Dwie osoby trafiły do szpitala

W sobotę przed godziną 20.00 na ul. Stacyjnej w Garwolinie doszło do poważnego wypadku z udziałem motocyklisty, jego pasażerki i kierującego mercedesem vito.

- Do wypadku z udziałem 16-letniego motocyklisty doszło przed godziną 20 w sobotę. Skręcający w lewo 27-letni obywatel Ukrainy, kierujący mercedesem vito, prawdopodobnie nie zauważył jadącego w przeciwnym kierunku motocykla marki Honda i doprowadził do zderzenia pojazdów. 16-letni motocyklista i jego 16-letnia pasażerka w wyniku wypadku trafili do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała. Podczas wykonywanych na miejscu zdarzenia czynności policjanci dokonali wstępnych ustaleń, zaś wszystkie okoliczności w tej sprawie wyjaśnione zostaną podczas prowadzonego dalej postępowania – informuje mł. asp. Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Przez kilka godzin na miejscu zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu drogowym.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.