KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Ruszyła przebudowa drogi do Helenowa i Leokadii

Dodano:
garwolin - Ruszyła przebudowa drogi do Helenowa i Leokadii

6 października rozpoczęły się długo wyczekiwane prace remontowe na drodze gminnej w Łaskarzewie prowadzącej do Helenowa i Leokadii. Wykonawcą jest firma FEDRO z Osiecka.

Ruszyła długo wyczekiwana przebudowa drogi do wsi Leokadia. Miasto Łaskarzew otrzymało na ten cel z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych dofinansowanie w wysokości 600 tys. zł. Termin realizacji tej inwestycji to listopad 2021.

Środki wystarczą też na remont jednej z ulic w centrum miasta (zgodnie z decyzją RM). Chodzi o ulice Nową.

Źródło: UM Łaskarzew, opr. AS

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Marley (, #IP 5f048acd4b) Odpowiedz

Gdyby przyszło do uroczystego przecinania wstęg pamiętajcie proszę, że... Oklaskiwanie polityków za wybudowanie szkoły, szpitala czy czegokolwiek innego za publiczne pieniądze jest jak oklaskiwanie bankomatu za to, że daje ci twoje własne pieniądze.