Rozrywka | Kultura Garwolin

Z wizytą w… kosmosie!

Dodano:
garwolin - Z wizytą w… kosmosie!

Tym razem będzie nieziemsko. Centrum Sportu i Kultury już w najbliższy piątek 26 listopada organizuje dla dzieci wyjazd na wystawę Cosmos Discovery. Powstała ona we współpracy z amerykańską NASA oraz muzeum i centrum edukacyjnym Cosmosphere. ''Rakieta'' na wystawę ruszy o godzinie 15:30 spod ''Garwolanki'', a liczba miejsc na pokładzie jest ograniczona. Nie zwlekajcie z decyzją!


Podczas wystawy uczestnicy poznają historię załogowych lotów kosmicznych od jej początków do obecnych i planowanych misji. Wystawa zawiera setki oryginalnych eksponatów z USA i Rosji, które znajdowały się w kosmosie, unikalną kolekcję skafandrów, prawdziwych modeli statków kosmicznych, promów kosmicznych i rakiet.

Bądź częścią tej przygody!
Koszt „lotu” w kosmos jest wyjątkowo atrakcyjny – 70 zł od dziecka. Organizatorzy zapraszają dzieci w wieku od 6 lat. Wystawa przewiduje dodatkowe atrakcje, które nie są objęte ceną. Chętne dzieci mogą po dokupieniu specjalnych żetonów na przykład sprawdzić jak wpływa na nie stan nieważkości, siadając w specjalnym fotelu.

Szczegółowych informacji udziela Barbara Kupczyk-Mikulska tel. 25 682 20 51 lub mailowo bmikulska@csik.garwolin.pl

Regulamin jest dostępny na www.csik.garwolin.pl

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.