KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Garwolin Sport

VII kolejka GLH i rozdanie nagród

Dodano:
garwolin - VII kolejka GLH i rozdanie nagród

W sobotę 8 stycznia w Woli Łaskarzewskiej została rozegrana ostatnia VII kolejka Gminnej Ligi Halowej. W uroczystości rozdania nagród uczestniczyły władze gminy Łaskarzew: wójt Marian Janisiewicz i przewodniczący rady gminy Łaskarzew Jerzy Błachnio.


Gmina Liga Halowa to wysoki poziom sportowy i walka w każdym meczu do ostatniego gwizdka. Tak też było podczas ostatniej kolejki ligi.

Champion Błażej – Pszczółka 6:20 (3:9)
Mecz Pszczółki z Błażejem odbył się pod znakiem dominacji tej pierwszej. Starsi zawodnicy zdobyli aż 20 bramek, a prawdziwy popis strzelecki zaprezentował Szymon Rudzki (7 bramek!).
Bramki:
Grzegorz Grabowiec 9’, Kornel Kowalczyk 16’, Szymon Kaczyński 17’, Jakub Jończyk 31’,31’, Wojciech Paziewski 35’(Champion)
Szymon Rudzki 1’,20’,28’,29’,30’,39’,40’, Paweł Król 3’,11’,34’,35’, Wojciech Zackiewicz 10’,19’, Kamil Kosmala 14’, Patryk Białecki 18’, samobójcza 20’, Eryk Radziej 23’, Damian Kulik 32’, samobójcza 20’,38’(Pszczółka)
Asysty:
2x Szymon Kaczyński, Jakub Jończyk, Aleksander Rusak, Szymon Tywanek (Champion)
5x Patryk Białecki, 3x Damian Kulik, Szymon Rudzki, Wojciech Zackiewicz, Paweł Król, Eryk Radziej (Pszczółka)

Kisiel Team – Snajper Oldboys 6:9 (3:4)
To spotkanie było nieco bardziej wyrównane, ale wydawało się, że od początku to Snajper kontrolował przebieg spotkania.
Bramki:
Piotr Jaworski 4’, Patryk Kisiel 10’, Mateusz Sadowski 19’,33’, Marek Wichowski 32’, Kamil Michalczyk 38’(Kisiel)
Piotr Brzostowski 6’,38’, Grzegorz Korycki 15’k.p.,18’,24’, Jakub Wągrodzki 20’,23’, samobójcza 35’, Mateusz Kępka 36’(Snajper)
Asysty:
2x Marek Wichowski, Damian Paśnicki, Patryk Kisiel (Kisiel)
Mateusz Kępka, Piotr Brzostowski, Jakub Bogucki, Mikołaj Wojciechowski (Snajper)

Karino – Wisła Podwierzbie 3:6 (0:4)
W meczu Karino z Podwierzbiem po pierwszej połowie wydawało się, że zawodnicy w żółtych koszulkach już odpuścili spotkanie. W drugiej połowie jednak szybko strzelili trzy bramki i gonili wynik. Wisła ostatecznie dowiozła zwycięstwo do końca spotkania. Mecz wzbudził duże emocje na trybunach.
Bramki:
Dawid Błaszkiewicz 32’, Marcin Jarzyna 33’,34’(Karino)
Albert Siembora 8’,12’, samobójcza 15’, Łukasz Paciorek 18’, Damian Baran 26’,36’(Wisła)
Asysty:
(Karino)
Dariusz Pogoda, Damian Baran (Wisła)

Weekend Łaskarzew – Zeller Plastik Garwolin 3:14 (2:7)
Zeller w ostatnim spotkaniu pokazał, że w pełni zasłużył na końcowe zwycięstwo. Aż 4 bramki strzelił Arkadiusz Zalewski. Sebastian Papiernik zdobył dla swojej drużyny tylko dwa gole, a jedną bramką pomógł Weekendowi. Nie przeszkodziło mu to jednak triumfować w klasyfikacji strzelców i zostać najlepszym zawodnikiem całego turnieju. Doświadczenie zebrane w Wildze Garwolin (piłka nożna na trawie) i Boca Gdańsk (beachsoccer), jak widać pomaga też w futsalu. Papiernik jest zawodnikiem wszechstronnym, który o mało nie został też najlepszym asystentem ligi.
Bramki:
Samobójcza 13’, Kacper Kozikowski 16’, Dominik Jarek 38’(Weekend)
Tomasz Paszkowski 3’, Sebastian Grzegorczyk 5’, Kacper Zalewski 6’,32’, Sebastian Papiernik 10’, Samobójcza 11’,26’, Krystian Parzyszek 14’,40’, Arkadiusz Zalewski 20’,25’,33’,37’, Filip Gac 40’(Zeller)
Asysty:
Damian Matysiak, Hubert Świder (Weekend)
4x Sebastian Papiernik, 2x Kacper Kowalski, 2x Tomasz Paszkowski, Filip Gac, Krystian Parzyszek, Sebastian Grzegorczyk (Zeller)

Po meczach odbyło się oficjalne zakończenie turnieju.
Wyróżnień i podziękowań nie było końca, ale to dlatego, że w przedsięwzięcie zaangażowanych jest wielu kibiców, zawodników i wiele firm. W tym sezonie padło tylko 357 bramek co pokazuje jak wyrównana była ta rywalizacja.

Tabela na koniec prezentuje się następująco:


Najlepszym asystentem ligi został Damian Baran (Wisła), najlepszym strzelcem Sebastian Papiernik, a najlepszym bramkarzem Daniel Fic(Zeller). Wyróżnionym zawodnikiem U-18 został Dawid Domarecki (Kisiel), a MVP U-18 Kornel Kowalczyk.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 177

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.