Wiadomości z Garwolina

Już w czwartek zbiórka kwi

Dodano:
garwolin - Już w czwartek zbiórka kwi

Zarząd Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Garwolinie informuje, że w czwartek 21 kwietnia 2022 r. w Garwolinie odbędzie się - Akcja Honorowego Krwiodawstwa.


Rejestracja przewidywana jest od godz. 7.00 do godz.13.00.
Zbiórka krwi na prośbę Strażaków - Honorowych Krwiodawców będzie przebiegać stacjonarnie w Punkcie Krwiodawstwa (szpital w Garwolinie).
Pomimo, że głównymi adresatami są jednostki straży PSP i OSP, zaproszeni są również mieszkańcy Garwolina i powiatu garwolińskiego oraz wszystkie chętne osoby do oddania krwi.

REKLAMA:


Do udziału w akcji zachęcani są ozdrowieńcy COVID-19 czyli osoby, które przeszły chorobę, są już zdrowe, wróciły do formy i mogą oddać krew.
Zgodnie z obecnymi przepisami każdy Honorowy Krwiodawca po oddaniu krwi otrzymuje dwa dni wolne od obowiązków zawodowych !!!
Akcja zostanie przeprowadzona w ramach Rejonowego Konkursu "Ognisty Ratownik - Gorąca Krew", przy współpracy z Urzędem Miasta Garwolina.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.