KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Poszukiwany listem gończym zatrzymany przez policjantów

Dodano:
garwolin - Poszukiwany listem gończym zatrzymany przez policjantów

Policjanci z zespołu do spraw poszukiwań z Garwolina zatrzymali 37-latka poszukiwanego listem gończym i nakazem doprowadzenia. Mężczyzna ma na swoim koncie sprawy za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości w trakcie orzeczonego przez sąd zakazu oraz zabór pojazdu mechanicznego celu krótkotrwałego użycia. Zgodnie z dyspozycją sądu trafił do zakładu karnego.

Mężczyzna od pewnego czasu nie przebywał w miejscu zamieszkania i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Garwoliński sąd wydał za nim list gończy i nakaz doprowadzenia do zakładu karnego. Intensywne czynności rozpoznawcze, prowadzone przez policjantów z zespołu poszukiwań doprowadziły do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanego.

Kilka dni temu kryminalni na terenie gminy Garwolin zatrzymali 37-latka. Mężczyzna  zgodnie z dyspozycją sądu został przewieziony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 9 miesięcy.

mł. asp. Małgorzata Pychner

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.