Wiadomości z Garwolina

Uderzył w tył innego pojazdu. Był pijany

Dodano:
garwolin - Uderzył w tył innego pojazdu. Był pijany


Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji drogowej odpowie 50-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego. Kompletnie pijany mężczyzna uderzył w tył samochodu, którego kierujący zbliżał się do skrzyżowania z sygnalizacją świetlną. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do dwóch lat więzienia.


W minioną niedzielę 24 kwietnia około godziny 17 policjanci otrzymali zgłoszenie, że w Garwolinie w rejonie skrzyżowania ulic Al. Legionów i Targowej doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Funkcjonariusze, którzy pojechali na miejsce ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki ford wjechał w tył jadącego przed nim osobowego volkswagena. Podczas wykonywanych czynności policjanci wyczuli od 50-latka, kierującego fordem alkohol. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 3 promile alkoholu.

Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt z uczestników nie odniósł obrażeń. Sprawca zdarzenia stracił prawo jazdy. Za przestępstwo kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów i kilkutysięczna nawiązka.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.