Wiadomości z Garwolina

Festiwal Pozytywnej Dyscypliny w Garwolinie

Dodano:
garwolin - Festiwal Pozytywnej Dyscypliny w Garwolinie

Rodzicielstwo to dla Ciebie coś ważnego? Relacje z Twoimi najbliższymi są dla Ciebie na pierwszym miejscu? Czasem jednak coś idzie nie tak, a Ty zastanawiasz się co zrobić? Już wkrótce rusza ogólnopolski Festiwal Pozytywnej Dyscypliny. Jego celem jest szerzenie idei PD – metody wychowawczej pełnej szacunku do rodziców, dzieci i nauczycieli. Jest ona alternatywą zarówno do metod opartych na karach i nagrodach jak i do bezstresowego wychowania.

 Na mapie Festiwalu Pozytywnej Dyscypliny jest też Garwolin.W ramach Festiwalu Pozytywnej Dyscypliny w całej Polsce, w dniach od 13 do 15 maja 2022, odbędzie się kilkadziesiąt warsztatów wprowadzających do Pozytywnej Dyscypliny. Tematyka warsztatów jest różna. Są spotkania przeznaczone dla rodziców, ale także kierowane do nauczycieli. Niektóre warsztaty odbywają się w formule on-line, inne stacjonarnie. Na stronie Festiwalu można znaleźć kalendarz wydarzeń, wybrać lokalizację i zarezerwować miejsce:
https://festiwal.pozytywnadyscyplina.pl/kalendarz-warsztatow Warsztaty będą w lekkiej finansowo cenie 49 zł, żeby każdy rodzic mógł skorzystać. Poprowadzą je certyfikowani Edukatorzy Pozytywnej Dyscypliny.

REKLAMA:


- Od jesieni ubiegłego roku prowadzę warsztaty stacjonarne dla rodziców. Pod koniec kwietnia zakończyła się ich 6. edycja. Warsztaty odbywały się w różnych miejsach dla różnych grup, z czego aż 3 w Gminnym Centrum Animacji Kultury w Sulbinach. Część rodziców rozpoczyna warsztaty z pewną obawą i niepewnością. Zastanawiają się czy to ma sens i czy rzeczywiście pomoże im w codziennych zmaganiach. Wszyscy kończą warsztaty z poczuciem dobrze spędzonego czasu. Są napełnieni i gotowi do zmiany... siebie. Tak, siebie, nie dzieci. Na warsztatach bowiem uczymy, że każdą zmianę, jaką chcielibyśmy dokonać we własnej rodzinie zaczyna się od zmiany siebie. Festiwal PD to pomysł na zachęenie rodziców do udziału w kompletnym szkoleniu. W Garwolinie odbędzie się warsztat wprowadzający. Można zapisać się, przyjść i zoreintować się czy PD to coś dla mnie – mówi Barbara Kupczyk-Mikulska, edukatorka PD dla rodziów i nauczycieli żłobkowych, przedszkolnych i szkolnych.

Festiwal PD w Garwolinie odbędzie się we współpracy z Centrum Edukacji Domowej w Garwolinie. Warsztat stacjonarny rozpocznie się w sobotę 14 maja o godzinie 16:30. Oczekując na warsztaty w mieście przez cały czas można uczestniczyć w spotkaniach live na Facebooku:  https://www.facebook.com/FestiwalPozytywnejDyscypliny


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.