KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Rywalizowali o Puchar Starosty

Dodano:
garwolin - Rywalizowali o Puchar Starosty

3 maja na Orliku przy LO w Żelechowie piłkarze – amatorzy na sportowo uczcili rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W odbywającym się tam Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Powiatu Garwolińskiego wystąpiło 7 drużyn.

Otwarcia turnieju dokonała w imieniu starosty uroczystego Urszula Kobielus – radna powiatu garwolińskiego oraz Sylwia Tomaszek – dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Żelechowie.
Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn. Mecze rozgrywano w 2 grupach. Po 2 zespoły z każdej grupy awansowały do fazy finałowej. Rozegrano łącznie 13 meczy, w których wzięło udział prawie 70 osób. Turniej sędziował Grzegorz Gardziński.

Zawody wygrała drużyna Chłopoki z Izdebnika.

Turniej przebiegał w sportowej atmosferze a każdy mecz przynosił wiele emocji. Przy pięknej, słonecznej pogodzie zarówno zawodnicy, jak i kibice spędzili aktywnie dzień.
Organizatorami turnieju byli animatorzy Orlika: Joanna Włodarczyk i Andrzej Głodek.

REKLAMA:


Kolejność drużyn w turnieju:
1. Chopoki z Izdebnika
2.  Lelewel Żelechów
3. Bajpol Żelechów
4. FC Zatorze Pilawa
5. Stary Miastków
6. PKS Korytnica
7. Piorun Leszczyny


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 6

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.