KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Prawie 100 tys. zł na modernizację oświetlenia w gminie Żelechów

Dodano:
garwolin - Prawie 100 tys. zł na modernizację oświetlenia w gminie Żelechów

Gmina Żelechów otrzymała dofinansowanie na realizację zadania pn. ''Modernizacja oświetlenia drogowego na energooszczędne w Piastowie i Stefanowie'', w ramach programu ''Mazowsze dla klimatu 2022''.


Sejmik Województwa Mazowieckiego 26 kwietnia 2022 r. przyjął uchwałę w sprawie udzielenia przez województwo mazowieckie pomocy finansowej na realizację zadań w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Adaptacji do Zmian Klimatu – Mazowsze dla klimatu 2022.

Gmina Żelechów otrzymała dofinansowanie na realizację zadania pn. „Modernizacja oświetlenia drogowego na energooszczędne w Piastowie i Stefanowie”, w ramach programu „Mazowsze dla klimatu 2022”.

W ramach operacji zostaną wymienione 52 kompletne punkty oświetleniowe na nowoczesne lampy LED w miejscowości Piastów oraz 49 kompletnych punktów oświetleniowych na nowoczesne lampy LED w miejscowości Stefanów. Szacunkowy koszt realizacji zadania to 192 979,23 zł, przyznano dofinansowanie w kwocie 96 490,00 zł, co stanowi 50 % kosztów kwalifikowanych zadania.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Belmondziak (, #IP 65e65918dd) Odpowiedz

Ale sie ladnie swieca.Widno to te stare czy juz nowe.