Wiadomości z Garwolina

Pijany kierowca audi wpadł do rowu

Dodano:
garwolin - Pijany kierowca audi wpadł do rowu

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w gminie Garwolin. Kierujący audi stracił panowanie nad samochodem, wjechał do przydrożnego rowu i dachował. Okazało się, że 40-letni mężczyzna był pijany. Badanie wykazało prawie 2 promile alkoholu w jego organizmie.

Wczoraj, około godz. 22, policjanci ruchu drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie interweniowali na miejscu zdarzenia drogowego w miejscowości Rębków Parcele. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, kierujący audi, 40-letni mieszkaniec gminy Garwolin stracił panowanie nad samochodem i zjechał do przydrożnego rowu, a następnie dachował. Policjanci ustalili jednak, że 40-latek był pijany. Przeprowadzone badanie wykazało 1,8 promila alkoholu w jego organizmie. Mundurowi zabezpieczyli uszkodzony samochód i zatrzymali prawo jazdy kierowcy.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Belmondziak (, #IP 0a2c7eb83d) Odpowiedz

To jedna z najlepszych drog w powiecie garwolinskim. Tam to mial warunki do jazdy po tej drodze. Ta droge zobaczyc to obraz rozpaczy.Pozdrawiam radnego pod ktorego ta droga nalezy .To nie rok to juz okolo 10 lat to klejenie .