KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Garwolin Sport

OSP z Wilgi najlepsza w zawodach pożarniczych

Dodano:
garwolin - OSP z Wilgi najlepsza w zawodach pożarniczych

W niedziele, 3 lipca 2022 roku odbyły się zawody sportowo-pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z Gminy Wilga. Strażacy rywalizowali w sztafecie i ćwiczeniu bojowym. Zawody sędziowali funkcjonariusze PSP Komendy Powiatowej w Garwolinie. W rywalizacji seniorskiej najlepiej wypadli strażacy z Wilgi.


Podczas zawodów odbyły się również pokazy Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.
- Z naszej jednostki wystąpiły dwie drużyny, gdzie średnia wieku uczestników wynosiła 11 i 8 lat.
Z tego miejsca chcielibyśmy złożyć ogromne gratulacje dla dzieci, które wytrwale i dzielnie brały udział w treningach i pomimo tak młodego wieku świetnie opanowały sztafetę oraz ćwiczenie bojowe. Dziękujemy również rodzicom, opiekunom, którzy poświęcali czas, aby umożliwić młodzieży udział w treningach – relacjonują wydarzenie strażacy z OSP Wilga.

Niedzielne zawody okazały się dla druhów z OSP Wilga szczęśliwe. Ochotnicy świetnie wykonali zadania i ostatecznie zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji ogólnej, wygrywając zawody.

REKLAMA:


– Dziękujemy kibicom, którzy swoim dopingiem wspierali naszych Strażaków oraz MDP.  Organizatorom dziękujemy za zaproszenie, a wszystkim rywalizującym Jednostkom OSP gratulujemy osiągniętych wyników – napisali na swoim Facebooku strażacy z Wilgi.

Wyniki rywalizacji strażaków z gminy Wilga:
1. OSP Wilga
2. OSP w Trzciance
3. OSP Mariańskie Porzecze
4. OSP Żabieniec

Pokaz MDP
1. MDP OSP Mariańskie Porzecze
2. MDP OSP w Trzciance
3. MDP OSP Wilg

info i zdjęcia: OSP Wilga


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 11

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.