KurierGarwoliński.pl

czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Nowy samochód na 90-lecie OSP

Dodano:
garwolin - Nowy samochód na 90-lecie OSP

7 sierpnia 2022 roku w Kozicach odbyła się uroczystość przekazania średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Kozicach.


Obchody rozpoczęły się od Mszy Świętej polowej, odprawionej w intencji wszystkich strażaków oraz ich rodzin. Po zakończonym nabożeństwie rozpoczęła się kolejna część wydarzenia - uroczysta zbiórka z udziałem mieszkańców oraz zaproszonych gości.

Uroczystość była również doskonałą okazją, aby uhonorować medalami i odznaczeniami za wieloletnią ofiarną działalność na rzecz ochrony przeciwpożarowej wszystkich zasłużonych dla jednostki OSP Kozice.

REKLAMA:


W uroczystości udział wzięli, m. in. parlamentarzyści, zastępca mazowieckiego komendanta wojewódzkiego PSP st. bryg. Artur Gonera, komendant powiatowy PSP w Garwolinie st. bryg. Krzysztof Tuszowski, władze Związku Ochotniczych Straży Pożarnych szczebla powiatowego, przedstawiciele władz samorządowych, instytucji państwowych, organizacji społecznych, druhowie z zaprzyjaźnionych jednostek OSP oraz lokalna społeczność.

mł. bryg. Tomasz Biernacki - Komenda Powiatowa PSP w Garwolinie, AS
zdjęcia: Grzegorz Woźniak

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 5

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

On (, #IP 5aa28b865b) Odpowiedz

Posel robu sobie zdjecie z wozem...

poseł (, #IP ed812a76c7) Odpowiedz

Ale wstyd!