czan maj 2022

Garwolin Sport

Umowy na boiska w Michałówce i Rudzie Talubskiej podpisane

Dodano:
garwolin - Umowy na boiska w Michałówce i Rudzie Talubskiej podpisane

W środę wójt gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk i skarbnik gminy Katarzyna Grzeszczak podpisali umowy z wykonawcami na budowę boiska w Michałówce i na wykonanie sztucznej nawierzchni na boisku w Rudzie Talubskiej.Budowa boiska piłkarskiego w MichałówceW środę na terenie boiska przy Szkole w Michałówce wójt gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk i skarbnik gminy Katarzyna Grzeszczak podpisali umowę z Łukaszem Soczewką, właścicielem firmy Roboty Budowlano – Ziemne na budowę boiska piłkarskiego, boiska wielofunkcyjnego i bieżni prostej zakończonej skocznią do skoku w dal. Nowy obiekt w Michałówce z pewnością posłuży lokalnej społeczności.

Wójt Marcin Kołodziejczyk informuje, że to nie koniec inwestycji w Michałówce.
- Za chwilę będzie ogłoszony przetarg na remont sali gimnastycznej. Szykujemy też dokumentację przetargową na modernizację budynku i pomieszczeń Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Michałówce oraz Publicznego Przedszkola „Leśne Skrzaty” w Michałówce wraz z infrastrukturą towarzyszącą i zagospodarowaniem terenu – informuje włodarz.

REKLAMA:


Na to zadanie samorząd otrzymał dotację z Programu Polski Ład w wysokości 4 972 500,00 co stanowi 85 % wartości zadania. Pozostałe 15 % gmina sfinansuje ze środków własnych.

boisko w michalowce

Sztuczna nawierzchnia na boisku w Rudzie Talubskiej


W środę w Urzędzie Gminy Garwolin wójt gminy Garwolin Marcin Kołodziejczyk i skarbnik gminy Katarzyna Grzeszczak podpisali umowę z Piotrem Krzyczkowskim, pełnomocnikiem firmy INTERTHALL sp. z. o. o. na zaprojektowanie i wykonanie wymiany nawierzchni z trawy naturalnej na sztuczną nawierzchnię boiska do piłki nożnej znajdującego się przy Szkole Podstawowej w Rudzie Talubskiej wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą, zagospodarowaniem terenu, budową parkingów, chodników, ogrodzenia i trybun.

Realizacja inwestycji to kolejny etap ulepszenia obiektów sportowych znajdujących się na terenie gminy Garwolin. Na to zadanie samorząd otrzymał dotację z programu Polski Ład w wysokości 4 050 000,00 zł.

podpisanie-umowy-na-boisko-w-rudzie-talubskiej

źródło i zdjęcia: FB Gmina Garwolin


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.