Wiadomości z Garwolina

Zapłacił za paliwo imitacją banknotu

Dodano:
garwolin - Zapłacił za paliwo imitacją banknotu

21-latek zapłacił za paliwo imitacją banknotu i otrzymał resztę w prawdziwych złotówkach. Policjanci ustalili dane mężczyzny. Usłyszał on zarzuty i może spędzić w więzieniu do 8 lat.


- W minioną sobotę tuż przed północą policjanci z Garwolina otrzymali zgłoszenie z miejscowej stacji paliw, że klient zapłacił fałszywym banknotem. Policjanci ustalili, że mężczyzna zatankował paliwo i opłacił swoje zakupy, używając banknotu o nominale 500 złotych. Kasjerka początkowo nie zorientowała się, że została wprowadzona w błąd i wydała klientowi resztę, a ten odjechał ze stacji. Funkcjonariusze zabezpieczyli fałszywy banknot. Po obydwu jego stronach znajdowały się napisy „souvenir”, a także informacja, że nie jest to środek płatniczy
– informuje mł. asp. Małgorza

Po otrzymaniu zgłoszenia policjanci ustalili, że mężczyzną, który posłużył się imitacją banknotu był 21-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego. Mężczyzna usłyszał zarzut oszustwa. Tłumaczył, że pieniądz znalazł i nie wiedział, że nie jest on środkiem płatniczym.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Janusz (, #IP a07a04d907) Odpowiedz

Głupi i głupszy. Kierowca idiota, nierozgarnięta kasjerka. Ten świat tonie.

100/100 EMKA (, #IP 85aaf4cb06) Odpowiedz

Jak bliska mi Twa ideologia brother... pzdr