Ciekawe tematy z Garwolina

Specjalny znaczek Poczty Polskiej na 600 - lecie Garwolina

Dodano:
garwolin - Specjalny znaczek Poczty Polskiej na 600 - lecie Garwolina

W roku 2023 miasto Garwolin będzie obchodziło jubileusz 600-lecia nadania praw miejskich. Z tej okazji Poczta Polska, na wniosek posła Grzegorza Woźniaka wyda specjalny znaczek. Mieszkańcy powiatu garwolińskiego mogą zgłaszać swoje pomysły na upamiętnienie miasta na znaczkach pocztowych.


Na początku października poseł Grzegorz Woźniak wystąpił do wicepremiera i ministra aktywów państwowych Jacka Sasina, któremu podlega Poczta Polska z prośbą o wydanie znaczka z okazji jubileuszu 600-lecia Garwolina
-  Szanowni Państwo w roku 2023 Miasto Garwolin będzie obchodzić jubileusz 600-lecia nadania praw miejskich. Pomyślałem że uczczeniem dla potomnych tego pięknego jubileuszu będzie wydanie znaczka pocztowego upamiętniającego to wydarzenie – napisał na Facebooku poseł na Sejm RP Grzegorz Woźniak.

Dzisiaj poseł otrzymał zapewnienie na piśmie z Poczty Polskiej, że znaczek z okazji 600-lecia Garwolina zostanie wyemitowany w ramach cyklu „Miasta Polskie”.

REKLAMA:


- Dziękuję Panu Wicepremierowi oraz władzom Poczty Polskiej w imieniu mieszkańców Garwolina za pozytywną decyzję i historyczne upamiętnienie naszego miasta na znaczku, po raz pierwszy w historii nasza ziemia garwolińska będzie w ten sposób upamiętniona – napisał na Facebooku poseł.

Mieszkańcy powiatu garwolińskiego mogą zgłaszać posłowi przez portale społecznościowe, WhatsApp, oraz do biura poselskiego i na maila biuro@grzegorzwozniak.pl, propozycje jaki element miasta Garwolin mógłby znaleźć się na okazjonalnym znaczku. Najciekawsze propozycje zostaną przez posła nagrodzone.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 4

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Nie wiem czy się śmiać czy płakać...... (, #IP 087e6fcb96) Odpowiedz

Znaczek to fajna inicjatywa. Sam go chętnie kupię. Ale...... od posłów z naszego okręgu oczekiwałbym raczej innego rodzaju inicjatyw jak np. zagospodarowania strefy gospodzerczej poprzez ściągnięcie porządnych dużych firm w to miejce. Już praktycznie w każdym zadupiu są tego typu inwestycje w innych dużo mniejszych gminach z dużo gorszą infrastrukturą, a tutaj jak zwykle nic.

wow (, #IP 1ccb9f279a) Odpowiedz

Niech weźmie się do roboty. Objazdówkę tylko robi po imprezach, nawet nieproszony. Jego towarzyszka bliska też wyszła z ukrycia i uprawiają lans wspólnie - trzeba ją na znaczek. Masakra i brak wstydu - ludzie pamiętają

On (, #IP 9659b06221) Odpowiedz

Piekna inicjatywa, po wpychaniu sie na zdjecia do kazdej otwieranej z publicznych pieniedzy inwestycji teraz to, tak trzymac w koncu wybory juz nie dlugo..

aw (, #IP db30a94cb9) Odpowiedz

kolejny znaczek powinien być z lokalnym mistrzem kickboxingu Georgiem Doggym.

(, #IP 7fc21ecf76) Odpowiedz

Wielki sukces Posła (ironia)

Propozycja (, #IP f146d5bbfa) Odpowiedz

Zgłaszam kandydaturę posła Woźniaka lub przynajmniej Iwonę Kurowską

Co na znaczku? (, #IP d81a0a6268) Odpowiedz

Myślę że budy na zieleniaku albo kładki nad smródką idealnie odzwierciedlały by uroki tego grajdoła. Może być też zbiornik retencyjny powyżej rzeki.