Garwolin Sport

Pobiegli na przełaj w Warszawie

Dodano:
garwolin - Pobiegli na przełaj w Warszawie

Warszawsko-Mazowiecki Związek Lekkiej Atletyki był organizatorem Mistrzostw Mazowsza w Biegach Przełajowych. W imprezie wzięło udział prawie 500 zawodników z 40 klubów, w tym reprezentanci Wilgi Garwolin.


W biegu dzieci młodszych na 1300m (2011-2012) z bardzo dobrej strony pokazała się uczennica IV klasy SP nr 5 w Garwolinie 12-letnia Lidia Czarnecka, która w gronie 50 startujących dziewcząt zdobyła IV miejsce, a w swoim roczniku sklasyfikowana została na II miejscu. Wysoki talent potwierdził również Wojciech Grzegrzółka na dystansie 2700m, gdzie w bardzo mocno obsadzonym biegu na dystansie 2600, wywalczył medal brązowy.

Podopieczni trenera Stanisława Buszty węzmą udział w biegu mikołajkowym, który odbędzie się 4 grudnia przy zbiorniku retencyjnym. Organizator - Stowarzyszenie Biegowe Truchtacz, zaprasza na imprezę dzieci i młodzież oraz wszystkich zwolenników biegania.

REKLAMA:Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP 3c67b3c5e5) Odpowiedz

Gdzie redaktor uczył się gramatyki i znajomości tematu