czan maj 2022

Garwolin Sport

Jakub Piesiewicz będzie walczył na gali TFL 26 w Garwolinie

Dodano:
garwolin - Jakub Piesiewicz będzie walczył na gali TFL 26 w Garwolinie

Jakub Piesiewicz w extra walce na gali TFL 26, zmierzy się z legendą w rodzinnym Garwolinie!

Mistrz organizacji Thunderstrike Fight League, kategorii koguciej, Jakub Piesiewicz po ponad czterech latach przerwy, ponownie wejdzie do oktagonu organizacji TFL.

- Niezwykle popularny i lubiany reprezentant Marga BJJ Garwolin, stoczy bój w extra fightcie TFL 26 w koronnej formule submission fighting! Przedstawiciel Garwolina oraz powiatu garwolińskiego, jest najbardziej utytułowanym sportowcem z regionu! Jakub Piesiewcz może pochwalić się zdobyciem czarnego pasa BJJ, tytułu championaTFL oraz licznych tytułów i medali rangi mistrzostw Polski oraz Europy. Nauczyciel z Garwolina swój pas wywalczył w 2016 roku podczas gali TFL 10! 0 czytamy na Facebooku Thunderstrike Fight League.

Podopieczny trenera Łukasza Bilskiego udanie obronił trofeum na TFL 15. W pięknym stylu, efektownie pokonał czołowego fightera dywizji koguciej w Polsce, Mariusza Joniaka. Niezwykłą passę Mistrza i liczne sukcesy w MMA oraz BJJ, przerwała poważna komplikacja zdrowotna.

Trener i zawodnik MARGA BJJ Garwolin w roku 2018, podczas zawodów, nieoczekiwanie doznał rozwarstwienia tętnicy, co skutkowało uszkodzeniem mięśnia sercowego. Dziś "Zacięty" wraca do oktagonu w rodzinnym mieście Garwolin oraz rodzinnej organizacji. Stoczy walkę w najbardziej widowiskowej formule Submission Fighting!

REKLAMA:


- Jakub Piesiewicz to świetny trener, zawodnik oraz serdeczny kolega w dobrych i słabszych momentach. To również wychowawca młodzieży, rodzic, nauczyciel i Garwolinianin z krwi i kości. Dla mnie autorytet. Jego kontuzja była szokująca dla całej społeczności MMA oraz TFL. Nic nie zapowiadało takich problemów a jednak wydarzyło się. Kuba w wielu walkach był na skraju porażki a jednak zawsze podnosił się i dawał nam olbrzymie sportowe emocje z szalonym finałem. Zdobył mistrzostwo TFL, podobnie jak Michał Oleksiejczuk (zawodnik UFC) czy Cezary Kęsik (zawodnik KSW). Był o krok od podpisania dużego kontraktu z medialnym gigantem. Jest i był topem w tej kategorii w naszym kraju. Dla mnie powrót Jakuba Piesiewicza, jest porównywalny do come backu reprezentanta Danii w piłce nożnej Christiana Eriksena. Kuba będziesz walczył do poddania jak zawsze i tylko zwycięstwo przed czasem wyłoni lepszego tego dnia wojownika. Nigdy nie miałeś taryfy ulgowej i nigdy takiej wymagałeś. Już 24 lutego Twoim przeciwnikiem, będzie legenda polskiego BJJ a w opinii wielu fachowców najbardziej wymagający przeciwnik w karierze. Mogłeś wybrać łatwiejszego rywala, ale ty jak zawsze idziesz pod prąd. Nie ważne jaki będzie wynik tej sportowej rywalizacji, dla mnie zawsze będziesz zwycięzcą
- mówi organizator TFL, Jacek Sarna !

Bilety na galę będą dostępne od 23 stycznia 2023 w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie ul. Nadwodna 1 i klubie MSFG Garwolin, ul. Staszica 15.


Patronat Honorowy:
Marzena Świeczak - burmistrz miasta Garwolin
Adam Struzik - marszałek województwa mazowieckiego
Mirosław Walicki - starosta powiatu garwolińskiego
Marcin Kołodziejczyk - wójt gminy Garwolin

Partnerzy wydarzenia:
Samorząd Województwa Mazowieckiego
Miasto Garwolin
Powiat Garwoliński
Urząd Gminy Garwolin


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.