KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Trwa Międzynarodowy Turniej Tańca w Garwolinie

Dodano:
garwolin - Trwa Międzynarodowy Turniej Tańca w Garwolinie

Dziś o godzinie 09.00 ruszył Międzynarodowy Turniej Tańca w Garwolinie. W I i II bloku tanecznym zaprezentowały się początkujące pary i pary, które mają już dłuższy staż. Za chwilę wystąpią tancerze, których przygoda z tańcem trwa nieco dłużej. Na parkiecie można zobaczyć tańce latynoamerykańskie i standardowe.

Na turnieju w Garwolinie w dniach 18-19 marca widzowie mogą liczyć na wiele atrakcji artystycznych.

Aktualnie rozgrywany jest II blok taneczny. Harmonogram pozostałych rywalizacji wygląda następująco:
Blok III 15:00
• Pokaz grupy jazzowej
Blok IV GALA WIECZORNA godz 18:00
• Pokaz tańca na wysokościach
• Pokaz grupy baletowej
• Pokaz grupy jazzowej
• Muzyka na żywo ( Studium Instrumentów Etnicznych )

Na gali wieczornej w sobotę 18 marca, 0 godzinie 18.00 w Garwolinie wystąpi Julia.
5 lat temu, po raz pierwszy spotkała się z akrobatyką powietrzną, pokochała ją całym sercem i poczuła, że swoją przyszłość zwiąże właśnie z tym sportem. Jest niezwykle ambitna, stale pogłębia swoje zdolności oraz wiedzę poprzez różne warsztaty i szkolenia. Należy również do reprezentacji kadry SWL Lublin. Wielokrotnie występowała na lubelskiej nocy kultury, wszelkich pokazach, zawodach ogólnopolskich jak i międzynarodowych, na których zajmowała miejsca na podium. Jej taniec cechuje się niezwykłą starannością, dynamiką oraz płynnością. W swoje choreografie wkłada całe serce, dzięki czemu oglądając ją widzimy ogromną pasję, siłę i energię.

Na sobotniej gali zaprezentuje się też Radosław Mojsym. DjBiondi będzie grał dla finalistów 19 Open LA wyznaczając tempo, a dogrywać do niego będzie Studium Instrumentów Etnicznych.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 48

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.