czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Policjanci odnaleźli zaginionego 40-latka

Dodano:
garwolin - Policjanci odnaleźli zaginionego 40-latka

Po raz kolejny policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie przybyli z pomocą na czas. Tym razem potrzebował jej 40-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego. W wyniku podjętych działań poszukiwawczych policjanci odnaleźli zaginionego, który trafił pod opiekę lekarzy.

- Wczoraj po godz. 15.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie odebrał poważne zgłoszenie. Mieszkanka naszego powiatu poinformowała o pilnej potrzebie odnalezienia swojego brata. Z zebranych informacji wynikało, że mężczyzna nie czuje się dobrze - informuje podkom. Małgorzata Pychner, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Po kilku minutach od zgłoszenia informacja o zaginięciu mężczyzny była już przekazana policyjnym patrolom. Policjanci ustalili rysopis zaginionego. W komendzie ogłoszono alarm i zorganizowano akcję poszukiwawczą. Sprawdzano miejsca, gdzie według uzyskanych danych zaginiony mógł przebywać.

Po około trzech godzinach 40-latka odnalazł w lesie zastępca naczelnika Wydziału Prewencji. Ostatecznie został on przekazany pod opiekę medyczną.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

I co? (, #IP cba39f5405) Odpowiedz

Jestes slawny a wszyscy sie smieja :)

mieszkaniec (, #IP 4a5b4ca6c6) Odpowiedz

Na terenie gminy Maciejowice grasuje GANG OLSENA, którym zajmuje się Biuro Spraw Wewnętrznych Policji i Rzecznik Praw Obywatelskich