KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Kolejny spektakl w ramach Artystycznego Poranka

Dodano:
garwolin - Kolejny spektakl w ramach Artystycznego Poranka

Ruszyła sprzedaż biletów na spektakl ''Sokrates w piaskownicy''Teatru Małe Mi.

O zabawie i nudzie, odwadze i strachu, o odkrywaniu świata z perspektywy dziecka będzie kwietniowe spektakl w ramach Artystycznych poranków. Na ''Sokratesa w piaskownicy'' Centrum Sportu i Kultury zaprasza w 14 kwietnia. Sprzedaż biletów rusza 13 marca.

''Sokrates w piaskownicy'' Teatru Małe Mi to radosne, rozśpiewane widowisko zapraszające do zabawy i rozmowy na KAŻDY temat. Lalkowi bohaterowie Sophia i Philo siedzą w piaskownicy rozmawiając o miłości, złości, odwadze i strachu, zabawie i nudzie, dzieciach i dorosłych. Ich pytania skłaniają do rodzinnego filozofowania, zadawania kolejnych pytań i odpowiadania na nie. Budzą ciekawość świata i siebie. Przedstawienie powstało na bazie scenariusza Sławy Tarkowskiej, którego podstawą były wywiady przeprowadzone z dziećmi z różnych środowisk i miejscowości w całej Polsce, w ramach Stypendium MKiDN 2019.
Zmieniła się data spektaklu. Pierwotnie przestawienie miało odbyć się w innym terminie. Ostatecznie CSiK pokaże je 14 kwietnia o godzinie 10:30.

Muzyka: Katarzyna Jackowska-Enemuo i Antek Sojka
Scenografia: Katarzyna Samosiej
Spektakl dla dzieci od lat 2 do 102 lat.

Bilety już w sprzedaży.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.