KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Docenili najlepszych sportowców w powiecie garwolińskim!

Dodano:
garwolin - Docenili najlepszych sportowców w powiecie garwolińskim!

W piątek 22 marca 2024 r. w Starostwie Powiatowym w Garwolinie zostały uroczyście przekazane stypendia sportowe oraz nagrody sportowe za wysokie osiągnięcia zawodników z powiatu garwolińskiego.


57 utalentowanych, młodych zawodników otrzymało stypendia, zaś 18 nagrody sportowe (3 dla trenerów oraz 15 dla zawodników).

Wyjątkowe sportowe spotkanie odbyło się w sali konferencyjnej Starostwa. Tegoroczne stypendia zostały przyznane w 5 dyscyplinach sportowych: pływanie, tenis stołowy, lekkoatletyka, taekwondo i karate. Nagrody zostały przyznane w dyscyplinach tj. szermierka na wózku, siatkówka, badminton, karate i tenis stołowy.

Dyplomy oraz pamiątkowe listy gratulacyjne wręczyli starosta powiatu garwolińskiego Mirosław Walicki, wicestarosta powiatu garwolińskiego Marek Ziędalski oraz przewodniczący rady powiatu garwolińskiego Waldemar Trzaskowski.

Lista stypendystów:

Stypendia są wynikiem pracy, są wynikiem przede
wszystkim posiadania pasji, posiadania talentu, a później determinacji w dochodzeniu do celu.

List osób, które otrzymały nagrody:

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 66

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.