KurierGarwoliński.pl

Ciekawe tematy z Garwolina

Salon Recman świętuje swoje 5. urodziny! Wygraj ekskluzywne męskie dodatki!

Dodano:
garwolin -  Salon Recman świętuje swoje 5. urodziny! Wygraj ekskluzywne męskie dodatki!

Polska marka Recman serdecznie zaprasza 5 i 6 kwietnia br. do salonu przy ul. Kościuszki 25 w Garwolinie, aby uczcić swoje piąte urodziny! W czasie świętowania każdy odwiedzający będzie mógł skorzystać z 20% rabatu przy zakupie dwóch nieprzecenionych produktów. W międzyczasie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Recman to firma odzieżowa specjalizująca się w produkcji eleganckich męskich garniturów i dodatków. Została założona w 1986 roku i od tego momentu zyskuje lojalnych fanów wśród mężczyzn ceniących sobie komfort i ponadczasową elegancję. W ofercie Recman poza stylowymi garniturami czy marynarkami, znajdzie się także koszule, spodnie, swetry, płaszcze, kurtki, obuwie czy wyszukane dodatki.

Elegancki sport, a garnitury z logo Recman

W roku 2011 Recman został oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w tenisie ziemnym, co zapoczątkowało związanie marki z tym prestiżowym sportem. Doskonale skrojone garnitury sygnowane logo Recman stały się nieodłącznym elementem stylizacji polskich tenisistów poza kortem – podczas konferencji prasowych i innych oficjalnych spotkań. Polski tenis ma potencjał, czego dowodem jest sukces Łukasza Kubota, najwybitniejszego polskiego tenisisty, który jest mistrzem deblowego turnieju Wimbledon, a od 2017 roku również oficjalnym ambasadorem marki Recman.

Ponad 250 tysięcy złotych na spełnianie dziecięcych marzeń

Recman angażuje się również w działania społeczne. Od roku 2014 firma współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, realizując projekt ''Muszka Marzeń'' – każde 5 złotych ze sprzedaży muszek Mosca  przeznaczane jest na spełnienie marzeń dzieci. Dzięki temu projektowi udało się zrealizować kilkadziesiąt dziecięcych pragnień, w tym m.in. zakup komputera, wycieczkę do Legolandu czy wyjazd na mecz Barcelony.

Recman wspiera badania profilaktyczne

Marka Recman rozpoczęła kampanię pod hasłem ''Męska Sprawa'' na rzecz jednej z najbardziej rozpoznawalnych fundacji w Polsce - Rak'n'Roll - przekazując wsparcie finansowe na rzecz jej działań. W komunikacji skierowanej do mężczyzn Recman promuje dbanie o zdrowie i zachęca do regularnych badań profilaktycznych, które nie wymagają wiele czasu, a to zapewniają pewność i nierzadko ulgę w kwestii własnego zdrowia.

Konkurs z okazji 5. urodzin garwolińskiego salonu Recman!

Serdecznie zapraszamy do świętowania razem z salonem Recman! Każdy, kto 5-6 kwietnia odwiedzi sklep przy ul. Kościuszki 25, będzie mógł skorzystać z 20% zniżki przy zakupie dwóch produktów nieobjętych promocją. To doskonała okazja, aby wzbogacić swoją wiosenną garderobę, ponieważ najnowsza kolekcja Recman jest już dostępna w salonie.

Tymczasem zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym możesz wygrać:
1 nagroda: perfumy Black by Recman
2 nagroda: spinki Recman
3 nagroda: krawat

Aby wziąć udział w zabawie, odpowiedz na pytanie konkursowe: Na jaki element męskiej garderoby zwracasz uwagę przede wszystkim i dlaczego? Odpowiedź prześlij na adres reklama@kuriergarwolinski.pl (w treści wiadomości koniecznie podaj swoje imię i nazwisko, gdyż jest to warunek konieczny odbioru nagrody). Na odpowiedzi czekamy do 5. kwietnia 2024 r. do godziny 15:00! Trzy najciekawsze i najbardziej trafne odpowiedzi zostaną nagrodzone. Zwycięzców poinformujemy mailowo. Nagrody będą do odebrania w salonie Recman (Kościuszki 25, Garwolin).

Zachęcamy również do polubienia fanpage'a Recman na Facebooku oraz Instagramie.
Artykuł sponsorowany.


Artykuł sponsorowany