czan maj 2022

Rozrywka | Kultura Garwolin

Kto złowił największą rybę?

Dodano:
garwolin - Kto złowił największą rybę?

W ramach gminnych obchodów Dnia Dziecka w Żelechowie odbyły się Otwarte Zawody Wędkarskie dla dzieci i młodzieży do lat szesnastu, zorganizowane przez Koło Nr 11 Polskiego Związku Wędkarskiego w Żelechowie.

Do zawodów przystąpiło czterdziestu pięciu uczestników. Po kilku godzinach rywalizacji, podczas której zawodnikom towarzyszyli licznie zgromadzeni najbliżsi wyłoniono zwycięzców zawodów:

I miejsce Wojciech Wojno
II miejsce Wiktor Tocholski
III miejsce Helena Sowińska
IV miejsce Aleksander Walesiak
V miejsce Michał Łysiak

Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz wędkarskie nagrody. Wyróżniono także najmłodszego zawodnika – Antka Białeckiego, a nagrodę BIG FISCH za największą złowioną rybę otrzymał Wojciech Wojno.
Dyplomy i nagrody wręczyli burmistrz Żelechowa Krystyna Wieczorkiewicz, prezes Koła PZW Nr 11 w Żelechowie Dominik Michalik oraz wiceprezes ds. Sportu i Pracy z Młodzieżą Koła Waldemar Głowacki.Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali nagrody, które ufundowali: burmistrz Żelechowa, sklep wędkarsko-zoologiczny Ziutek (firmy: Meus, Mikado, Robinson), sklep wędkarsko zoologiczny „ZŁOTA RYBKA”, Grzegorz Wieczorkiewicz (firma JAXON), Mariusz Pietrzak, Adam Pianka, Jerzy Ostałowski, Radosław Wojno; Adam Kur (Koło nr 33 Szczupak Siedlce), sklep komputerowy „Krystian Kania”, sklep komputerowy „Sławomir Kuźnicki”, Leszek Dziubak „WARTA” Żelechów, prezes GS Żelechów, sklep „LEWIATAN” Jolanta Brych, sklep mięsny „KORYŚ”, Koło PZW nr.11 Żelechów.

Po zawodach odbyła się także loteria, w której każdy zawodnik wylosował nagrodę ufundowaną przez Grzegorza Wieczorkiewicza.
Zawody zakończył poczęstunek dla wszystkich uczestników zawodów.

Więcej zdjęć z tutaj.
REKLAMA:


Zdjęcia: UM w Żelechowie


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

To nie rozrywka! To dręczenie zwierząt! (, #IP eeb6d6e856) Odpowiedz

Co na to obrońcy praw zwierząt? Dlaczego ryba jest gorzej traktowana niż pies czy kot. Przecież to nie jest szkodnik. A gdyby tak na zasadzie analogii założyć na haczyk kawałek kiełbasy i łapać na taką przynętę psy i koty a później wyrwać im z pyska haczyk i wypuścić. Czy pani burmistrz też by wręczała nagrody tym co najwięcej kotów złapią. Najgorsze jest wciąganie w to dzieci. Dzieciom to można kupić akwarium z kolorowymi rybkami żeby je karmiły i podziwiały albo oczko wodne w ogrodzie a nie zmuszać je do udziału w takim okrucieństwie.