czan maj 2022

Rozrywka | Kultura Garwolin

Konkurs fotograficzny 100-latka w obiektywie

Dodano:
garwolin - Konkurs fotograficzny 100-latka w obiektywie

Nie jest młoda, ale przez lata była miejscem integrującym lokalną społeczność. O czym mowa?

W tym roku Miejsko–Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie obchodzi swoje stulecie! To wyjątkowe wydarzenie jest okazją do wspólnego świętowania i refleksji nad rolą biblioteki w życiu naszego miasta i jego mieszkańców.

Przez te 100 lat biblioteka stała się nie tylko miejscem gromadzenia i udostępniania książek, ale również centrum krzewiącym kulturę i wiedzę. Jest miejscem integrującym lokalną społeczność.

- Z tej okazji mamy przyjemność zaprosić wszystkich miłośników fotografii do udziału w wyjątkowym konkursie fotograficznym „100-latka w obiektywie”. To idealna szansa, aby podzielić się swoim spojrzeniem na naszą bibliotekę i jej rolę w Waszym życiu - mówią organizatorzy.

 

Czym dla Was jest biblioteka? Czy jest to miejsce kultury, pełne książek i wydarzeń literackich? A może to oaza ciszy i spokoju, gdzie można zanurzyć się w lekturze lub pracować w skupieniu? Dla niektórych to miejsce spotkań z przyjaciółmi, wymiany pomysłów i inspiracji. Dla innych – przestrzeń relaksu, oderwania się od codziennych obowiązków, a może nawet miejsce, gdzie rodzą się marzenia i plany na przyszłość.

Najlepsze prace trafią na wystawę

- Jeśli fotografia to Wasza pasja, a biblioteka jest Waszym przyjacielem, pokażcie to na zdjęciu i pochwalcie się naszą wspólną biblioteką - jubilatką! Uchwyćcie momenty, które pokazują, jak ważna jest dla Was nasza wspólna biblioteka. Niech konkursowe zdjęcia opowiedzą historię, którą chcecie podzielić się z innymi.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zrobić zdjęcie związane z Miejsko–Powiatową Biblioteką Publiczną w Garwolinie i przesłać je na nasz adres mailowy: konkurs@biblioteka-garwolin.pl. W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia  i nazwiska oraz numeru telefonu.

Termin nadsyłania prac upływa 31 sierpnia.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, a najlepsze prace zostaną zaprezentowane na okolicznościowej wystawie w naszej bibliotece oraz na stronie internetowej.

- Liczymy na Waszą kreatywność i świeże spojrzenie na naszą bibliotekę. Zaskoczcie nas swoimi zdjęciami i pokażcie, jak różnorodne oblicza może mieć Miejsko–Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie - zachęcają organizatorzy.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.