czan maj 2022

Rozrywka | Kultura Garwolin

Na scenie wystąpiły dzieci i ich rodzice

Dodano:
garwolin - Na scenie wystąpiły dzieci i ich rodzice

W Publicznym Przedszkolu Leśne Skrzaty w Michałówce, miało miejsce wyjątkowe wydarzenie - podopieczni i ich rodzice obchodzili Dzień Rodziny.

Uroczystość odbyła się 5 czerwca i rozpoczęła się od przemówienia dyrektor Zofii Czapskiej, która przywitała rodziców zgromadzonych na placu. Następnie odbyła się część artystyczna, która była taneczna, śpiewająca i bardzo kolorowa. Na scenie wystąpiły wszystkie grupy przedszkolne – Wiewióreczki, Jeżyki, Zajączki, Liski, Mróweczki, Sówki i Wilczki. 
 
- Nasze dzieci wraz z paniami zaprezentowały się wspaniale w przebraniach leśnych zwierzątek, które powstały przy współpracy pań z rodzicami. Po występach dzieci miał miejsce pokaz taneczny w wykonaniu uroczo pląsających pań, do których dołączyły wesołe przedszkolaki - relacjonują organizatorzy wydarzenia.

 

Ale to nie był koniec niespodzianek! Na scenie pojawiła się utalentowana grupa teatralna rodziców przedszkolaków, która przygotowała fenomenalne przedstawienie o Królewnie Śnieżce i Siedmiu Krasnoludkach. Dzieci z ogromnym przeżyciem, uwagą i zachwytem oglądały przedstawienie, zaś na koniec nagrodziły występujących gromkimi brawami i nieschodzącym uśmiechem z twarzy. 

Było wiele radości, śmiechu i dobrej zabawy

 

Podczas pikniku zostały także nagrodzone dzieci, które wzięły udział w przedszkolnym konkursie "Dzień z moją rodziną" wykonując piękne, ciekawe i staranne prace. Zaś dla rodziców zostały przygotowane przez dzieci i panie prezenty – zdjęcia swoich pociech w przeuroczych ramkach. 
Po występach na rodziców z dziećmi czekały rozmaite atrakcje. 
- Odwiedził nas ogromny miś, z którym do wspólnych zdjęć chętnych nie brakowało. Dużym powodzeniem cieszyły się kąciki z watą cukrową, popcornem i grillem. Zainteresowaniem cieszyły się również dmuchańce, kącik z tatuażami, mini balonikami oraz wielkimi bańkami. Można było także skosztować przepysznych smakołyków, które przygotowali rodzice, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Dzień Rodziny u Leśnych Skrzatów zdecydowanie należał do bardzo udanych. Miło było patrzeć na radosne twarze dzieci i integrujących się rodziców - mówią organizatorzy.

 

To był czas na wspólne zabawy rodziców ze swoimi dziećmi, a także na dostarczanie uczestnikom festynu wielu okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju. Bez zwątpienia była  to również zasługa Dj-a Kacpra, który czuwał nad całą oprawą dźwiękową i efektami świetlnymi. 
- Składamy serdeczne podziękowania Rodzicom i wszystkim osobom zaangażowanym w organizację, za obecność,  wsparcie  i okazane serce, że uświetnili ten dzień, by stał się wyjątkowy dla nas wszystkich.REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.