czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Policja apeluje: MYŚL TRZEŹWO NAD WODĄ

Spędzanie czasu nad wodą po alkoholu jest niebezpieczne

Dodano:
garwolin - Policja apeluje: MYŚL TRZEŹWO NAD WODĄ

Brak podstawowej wiedzy o zachowaniu się w wodzie i brak lub słabe umiejętności pływackie, tym bardziej w połączeniu z alkoholem, to prosty przepis na wypadek.

W związku z nadchodzącymi wakacjami Wydział Prewencji KWP zs. w Radomiu we współpracy z Mazowieckim Centrum Polityki Społecznej przygotował akcję informacyjną dotyczącą przeciwdziałania spożywaniu alkoholu podczas rekreacyjnej kąpieli. Alkohol to substancja psychoaktywna i toksyczna, która zaburza percepcję i ocenę sytuacji, a jego spożywanie sprzyja sięganiu po inne substancje psychoaktywne oraz konfliktom z prawem. Brawura i nieprzemyślane zachowania mogą doprowadzić do tragedii, a tego w czasie wakacji każdy chciałby uniknąć.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

wyborca konfederacji (, #IP e32670ab03) Odpowiedz

mam 28 lat, jestem wysportowany i doskonale pływam. przed wejściem do Wisły zawsze z kolesiami robimy kratę lub dwie browara i nikt mi nie będzie mówił czy mam pić czy nie pić. to moja sprawa.

(, #IP 34c1bfc122) Odpowiedz

W sumie masz rację. Mam tylko nadzieję, że z własnej kieszeni zapłacisz za ewentualną pomoc ratowników wodnych i medycznych.

Pytanie ? (, #IP 4dd0027751) Odpowiedz

A gdzie można w Garwolinie lub okolicach spędzać czas na d wodą ?