czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Bezpłatna mammografia w Sobolewie

Dodano:
garwolin - Bezpłatna mammografia w Sobolewie

Kobiety w wieku 45–74 lata mogą skorzystać z bezpłatnej mammografii.

Takie badanie piersi kobieta powinna wykonać co dwa lata. Badanie trwa zaledwie kilka minut i nie wymaga żadnych przygotowań. Potrzebny będzie tylko dowód osobisty.

Już 22 lipca (poniedziałek) w godzinach 8:00-12:00 w Sobolewie przy urzędzie gminy pojawi się Mammobus. Aby skorzystać z badania należy się zarejestrować telefonicznie pod numerem 61 222 37 00 lub 583 257 602 albo skorzystać z formularza dostępnego na stronie www.mammo-med.pl.

Jeśli na podstawie wywiadu rodzinnego oraz wstępnej oceny ryzyka lekarz podejrzewa u Ciebie występowanie dziedzicznej predyspozycji do zachorowania na raka piersi, możesz skorzystać ze specjalnie dla Ciebie przygotowanego świadczenia „Opieka nad rodzinami wysokiego, dziedzicznie uwarunkowanego ryzyka zachorowania na raka piersi lub raka jajnika” w ramach ambulatoryjnej opieki specjalistycznej.


REKLAMA:


Zdjęcie poglądowe: Pixabay


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.