Rozrywka | Kultura Garwolin

Szkoła Muzyczna dała ostatni koncert w roku szkolnym (zdjęcia)

Dodano:
garwolin - Szkoła Muzyczna dała ostatni koncert w roku szkolnym (zdjęcia)

To już tradycja. Od 10 lat Szkoła Muzyczna z Garwolina koncertuje tuż przed świętem miasta. W czwartkowy wieczór na scenie zaprezentowali się uczniowie, absolwenci i pedagodzy szkoły. Wśród nich przedstawiciele klas: fletu, gitary, perkusji, skrzypiec, saksofonu i akordeonu.

- Termin Dni Garwolina schodzi się z terminem zakończenia roku szkolnego, więc tym koncertem zakończyliśmy artystyczny rok w Szkole. Koncert ma charakter występów grupowych/ zespołowych. Ideą naszej placówki jest kształcenie indywidualne, natomiast w siatce godzin znajdują się też zajęcia chóru, zespołów rytmicznych i innych. Rozdanie świadectw w najbliższy czwartek 23 czerwca– mówi dyrektor Szkoły Muzycznej I stopnia Radosław Mitura.

W czwartkowy wieczór na scenie zaprezentowali się uczniowie, absolwenci i pedagodzy szkoły. Wśród nich przedstawiciele klas: fletu, gitary, perkusji, skrzypiec, saksofonu, akordeonu. Najmłodsze klasy zaprezentowały interpretacje rytmiczne do utworów klasycznych. Wystąpił chór szkoły oraz zespoły rozrywkowe prowadzone przez  Marka Gryzieckiego.

zdjęcia: Grzegorz Mikulski G Studio

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 54

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.