Wiadomo już, jak będzie wyglądał tegoroczny harmonogram dyżurów dla dzieci z oddziałów przedszkolnych z terenu gminy Miastków Kościelny. I tak:
01.07- 05.07. 2024 r. – Publiczne Przedszkole w Miastkowie Kościelnym,
08.07- 12.07. 2024 r. – Publiczne Przedszkole w Miastkowie Kościelnym,
15.07- 19.07. 2024 r.– Publiczna Szkoła Podstawowa w Miastkowie Kościelnym,
22.07- 26.07. 2024 r. – Publiczna Szkoła Podstawowa w Zwoli,
29.07.- 02.08.2024 r. – Publiczna Szkoła Podstawowa w Zgórzu.
Jak poinformował UG, podczas dyżuru wakacyjnego dzieci będą miały zapewnione wyżywienie,
przygotowane przez Stołówkę Gminną. Co ważne jednak szkoła nie zapewnia przywozów i odwozów. - W związku z koniecznością wykorzystania zaległych urlopów przez
pracowników szkół oraz przedszkola, może wystąpić łączenie dzieci z różnych grup wiekowych. Opiekę nad dziećmi będą sprawowali różni nauczyciele, w tym nauczyciele, którzy nie pracują z dziećmi w ciągu roku poza okresem dyżuru wakacyjnego — przyznano.@@@
Twoje dziecko będzie chodziło w wakacje do przedszkola? Tak będzie wyglądała opieka
Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: Karolina Barełkowska

reklama
Z GarwolinaWkrótce rozpoczną się wakacyjne dyżury w przedszkolach. Do placówek mogą uczęszczać tylko dzieci, których rodzice pracują i nie mogą się w tym czasie zapewnić im opieki.
reklama
reklama
reklama
reklama
Polecane artykuły:
wróć na stronę główną
ZALOGUJ SIĘ
Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM
e-mail
hasło
Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE
Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ BEZPŁATNIE reklama
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.