KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Nie szanują nowego placu zabaw

Dodano:
garwolin - Nie szanują nowego placu zabaw

9 czerwca 2019 r. został oddany do użytku nowy plac zabaw w Maciejowicach. Niestety część mieszkańców nie szanuje nowego obiektu. Monitoring zarejestrował jak użytkownicy placu zjeżdżają rowerami po zjeżdżalni, malują elementy placu sprayami i śmiecą na jego ternie.

- Dochodzą do nas niepokojące sygnały o nieprzestrzeganiu regulaminu i niewłaściwym użytkowaniu placu zabaw. Chodzi m. in. o jeżdżenie rowerami po nawierzchni bezpiecznej placu zabaw, zjeżdżaniu rowerami ze zjeżdżalni, malowaniu sprayami, niszczeniu urządzeń oraz zaśmiecaniu terenu. Przykłady takich zachowań zostały zarejestrowane przez system monitoringu.
Apelujemy o prawidłowe korzystanie i użytkowanie placu zabaw. Jest to nasze wspólne dobro, które powinno służyć nam wszystkim. Kolejne takie zachowania będą pociągały za sobą konsekwencje prawne –
napisali na Facebooku pracownicy UG Maciejowice.

AKTUALIZACJA 22 czerwca 13.43

Nie tylko jeżdżenie rowerami po nawierzchni bezpiecznej placu zabaw, zjeżdżanie rowerami ze zjeżdżalni, malowanie sprayami, niszczenie urządzeń,  izaśmiecanie terenu, ale również wchodzenie na lampy, to rozrywka niektówych użytkowników placu. Po publikacji tekstu o niewłaściwym użytkowaniu nowego placu zabaw, Czytelnik przysłał nam zdjęcie, na którym widać, jak mężczyzna wspina sie po lampie.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

60tys (, #IP 6157d97a0c) Odpowiedz

Po-noc można jeździć, tylko rower ekologiczny i drewniane koła.Celem wstępu = do kolejnej MEGA inwestycji...ścieżka eco-dykta-edu. Może mareczekŁ otrzyma nadzór zdalny...bliski...tanio...+WkacyjnEZlecenie.

Słowik (, #IP d65751ee6e) Odpowiedz

Można jeździć hulajnoga elektryczna od Morawieckiego....tylko gdzie!!! ją będzie można bezpłatnie w godzinach nocnych naładować.:)))

najlepiej zrobić i nie korzystać (, #IP 78a2c25240) Odpowiedz

z czego robicie problem? To w końcu po co jest plac zabaw? Do patrzenia czy do wykorzystania ?

Bronia (, #IP ab430e50fa) Odpowiedz

Proponuje wstawić bramki wejściowe z metra i będzie git. Kolejne 30 tys. do rozdania.

13:31 .....AM or PM (, #IP ab430e50fa) Odpowiedz

Trójc, czuwa nocami i dniami...ponoć widza już białe noce na owym, nowym, ekstremalnym skatepark.

trudna jezyka PL (, #IP 682d46cf76) Odpowiedz

zjeżdżaniuerowerami =====izaśmiecanie

kurier wschodni (, #IP 71b8ef9c81) Odpowiedz

Zabronić wszystkiego i będzie spokój. Wychodzenia z domu po 22 picia po 22 dymania i srania

Focia (, #IP 71b8ef9c81) Odpowiedz

Na fotce MENszczyzna czy dzieciak!

Poligon (, #IP e0736900c0) Odpowiedz

Fotografia dzieło sztuki, może ma ktos jeszcze fotke jak dzieci się tam bawią bardziej zgodnie z regulaminem (mniejsze dzieci i za dni)?

seba i alan (, #IP d1b48a1185) Odpowiedz

Przecież to państwowe czyli niczyje. Można niszczyć.

welwet bez skrzydełek (, #IP 51aaff9b4d) Odpowiedz

Noc i godzina na fotce 13:31 Kiciory - Kaczory

???????????????????????????????????????????? (, #IP a58b0647be) Odpowiedz

Godzina robienia zrzutu ekranu na telefonie ma się nijak do godziny zrobienia zdjęcia, która jest zawarta w szczegółach fotografii.

Lucek z buraków (, #IP 71b8ef9c81) Odpowiedz

Sprytny ten dzieciak.Brak hali wymiarowej i brak innych atrakcji. Panial

plac zabaw (, #IP a476478e49) Odpowiedz

Jeżeli nie szanują to widocznie nie chcą tego placu zabaw, bardzo proszę o przeniesienie tego placu zabaw do łaskarzewa na targ, nareszcie by może zamknęli ten głupi targ na środku miasta, który wszystkim mieszkańcom tutaj przeszkadza bo jest duży hałas z rana, ludzie parkują pod domami często zastawiają bramy wjazdowe a urząd nic z tym nie robi.

lanie łez i H2O (, #IP 51aaff9b4d) Odpowiedz

...napisali na Facebooku pracownicy UG Maciejowice. hihi hiiihi - Pracownicy !!!jeden pracownik i wszyscy wiedzą kto....