KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Przez jazdę po pijanemu i prędkość stracili prawa jazdy

Dodano:
garwolin - Przez jazdę po pijanemu i prędkość stracili prawa jazdy

Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne narzędzie, służące do walki z piratami drogowymi. Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 9 praw jazdy.9 września, Garwolin

45-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Hyundai, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

11 września, Gocław 
28-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Honda, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.

13 września, Wola Żelechowska

49-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował motorowerem, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Żelechowie.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 6 osób straciło prawo jazdy. W tych przypadkach kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatem i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.

Nadmierna prędkość jest główną przyczyną tragicznych wypadków drogowych.
Kierowcy PAMIĘTAJMY ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Szefo (, #IP 93baca3b2f) Odpowiedz

Wyłącz światełka. Włącz myślenie. Światełka w dzień to więcej wypadków.

dobrze... (, #IP 547aba52af) Odpowiedz

i dobrze, że złapali, aniołem nie jestem, bo yanosik mnie kilka razy przed kilkoma stówkami kary uratował, ale po pijaku??