Wiadomości z Garwolina

Przekraczali prędkość i jechali po spożyciu alkoholu

Dodano:
garwolin - Przekraczali prędkość i jechali po spożyciu alkoholu

W ubiegłym tygodniu policjanci ujawnili trzy przypadki prowadzenia pojazdów przez kierowców będących pod wpływem alkoholu. Cztery osoby straciły prawa jazdy za przekraczanie prędkości w terenie zabudowanym.


1 października, Wilga

36-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował samochodem marki Peugeot, znajdując się w stanie po użyciu – wynoszącym blisko 0,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Wildze.

3 października, Mierżączka
31-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował samochodem marki Peugeot, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto mężczyzna uderzył w przydrożny znak, który uszkodził inny przejeżdżający pojazd. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

REKLAMA:


4 października, Cyganówka
42-letni mieszkaniec powiatu opatowskiego kierował samochodem marki VW, znajdując się w stanie po użyciu – wynoszącym blisko 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Wildze.

Policja ujawniła, że 4 osoby otrzymały mandaty, punkty karne i utraciły prawa jazdy na okres 3 miesięcy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.