KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

3 przypadki kierowców, którzy podczas jazdy mieli po 2 promile

Dodano:
garwolin - 3 przypadki kierowców, którzy podczas jazdy mieli po 2 promile

W ubiegłym tygodniu dwóch kierowców będących pod wpływem alkoholu doprowadziło do kolizji. Jednego kierowcę „z promilami” ujawnili policjanci podczas kontroli drogowej. W tych trzech przypadkach kierujący mieli po około 2 promile w organizmie. Trzech innych kierowców straciło prawa jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym.


12 października

Górzno – 43-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował samochodem marki Fiat, znajdując się w stanie nietrzeźwości, wynoszącym blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu, ponadto mężczyzna posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

13 października, Sobolew

30-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Opel, znajdując się w stanie nietrzeźwości, wynoszącym blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Sobolewie.

REKLAMA:


13 października, Garwolin
30-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował samochodem marki BMW, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

13 października, Damianów

32-letni obywatel Ukrainy, kierował samochodem marki Peugeot, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu i uderzył w ogrodzenie posesji. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Trojanowie.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 3 osoby straciły prawo jazdy. W tych przypadkach kontrole drogowe zakończyły się nie tylko mandatem i punktami karnymi, ale również utratą prawa jazdy na okres 3 miesięcy.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.