Wiadomości z Garwolina

Powstanie nowy budynek przy skrzyżowaniu Kościuszki i 3 Maja

Dodano:
garwolin - Powstanie nowy budynek przy skrzyżowaniu Kościuszki i 3 Maja

W połowie roku ruszy budowa nowego budynku przy ul. Kościuszki z ul. 3 Maja w Garwolinie. Inwestor Stanisław Piesiewicz przeniesie do niego sklep z artykułami instalacyjno-sanitarnymi.

Zmienia się architektura miasta Garwolin. Niedawno została wyremontowana część chodnika przy ulicy Kościuszki, zmienił się skwer im. Lecha Kaczyńskiego (więcej TUTAJ). Za jakiś czas zmieni się też Skwer Solidarności (więcej TUTAJ). Niebawem przestanie straszyć budynek po Urzędzie Pracy (więcej TUTAJ.)

W połowie 2020r. ruszy budowa sklepu instalacyjno—sanitarnego przy skrzyżowaniu ul. Kościuszki i 3 Maja, o powierzchni około 1300m² i kubaturze 6 tys. metrów³. Dwupoziomowy obiekt zostanie usytuowany na działce o powierzchni 1400m².

- W nowym obiekcie będzie się mieścił sklep instalacyjno-sanitarny z wyposażeniem łazienek – glazura, kabiny. Będzie w nim wszystko to, co jest potrzebne do wykończenia budynku - mówi Stanisław Piesiewicz.

REKLAMA:


Inwestycja będzie realizowana w dwóch etapach. W pierwszym etapie powstanie sklep o powierzchni około 700m². W kolejnym zostanie dobudowane kolejne prawie 700m². Do dyspozycji klientów będzie 20 miejsc parkingowych. Stanisław Piesiewicz po przeniesieniu sklepu z budynku, znajdującego się przy skrzyżowaniu ul. Zacisze z ul. Kościuszki zwiększy zatrudnienie o kilka osób.

Projekt budynku zrealizowało Biuro Projektowe Mały Domek z Garwolina.Zdjecia: Mały Domek, GSV


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

A co będzie (, #IP 0198573d96) Odpowiedz

miedzy tesco i kauflandem bo już ziemię z wierzchu usunęli?

Lotnisko... (, #IP 88c60dd84b) Odpowiedz