KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Zasnął za kierownicą na S17

Dodano:
garwolin - Zasnął za kierownicą na S17

Dziś około godziny 10.20 na S17 (obwodnica Garwolina) kierowca samochodu marki Ssangyong zasnął i uderzył w bariery oraz latarnię. Uszkodzona latarnia zniszczyła inny pojazd.

- Mężczyzna kierujący samochodem marki Ssangyong na drodze szybkiego ruchu nr 17 zasnął i uderzył w latarnie, barierki ochronne, a następnie dachował do przydrożnego rowu. Kierowca podróżował sam, został przetransportowany do szpitala. Latarnia uszkodziła inny przejeżdżający  pojazd - mówi oficer prasowy KPP w Garwolinie asp. szt. Marek Kapusta.

Policja przypomina

Każda podróż to wysiłek zarówno dla kierującego, jak i pojazdu. Aby przebiegała ona bez zakłóceń, człowiek i maszyna muszą być w dobrej kondycji, która gwarantuje bezproblemową jazdę. Wielu kierowców bagatelizuje kwestię właściwej ilości snu, mimo że niewyspanie się spowalnia reakcje kierowcy. Podczas dłuższej jazdy trzeba robić kilkunastominutowe przerwy, nawet jeśli nie odczuwa się zmęczenia.

Za zdjęcie dziękujemy Pawłowi.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.