KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Papierosy u 69-latki z gminy Żelechów

Dodano:
garwolin - Papierosy u 69-latki z gminy Żelechów

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zabezpieczyli ponad 16000 sztuk papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Mundurowi ujawnili nielegalny tytoń w domu 69-letniej kobiety z gminy Żelechów. Papierosy trafiły do policyjnego depozytu, a kobieta poniesie teraz odpowiedzialność z kodeksu karno-skarbowego.


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zajmujący się przestępczością gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami Mazowieckiego Urzędu Celno Skarbowego w Warszawie, w ramach zwalczania obrotu towarami bez polskich znaków akcyzy skarbowej, w jednym z domów na terenie gminy Żelechów ujawnili ponad 800 paczek papierosów.

Policjanci zabezpieczyli znaleziony towar, a 69-latka poniesie teraz odpowiedzialność z kodeksu karno-skarbowego.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Mariusz (, #IP 05ea35d523) Odpowiedz

Szkoda kobity ,pzed śmiercią bedą ją jeszcze karać?

Bedok (, #IP 8a906126d1) Odpowiedz

Odrazu areszt poprostu kobita w tym wieku lubi dużo sobie kopcić

(, #IP 4f0acf2c45) Odpowiedz

Brawo. Niech się biorą za te lewe interesy. Powinni w całym powiecie robić akcje. Nie tylko w Żelechowie handlują.