KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

100 lat pani Julianny Kośmider

Dodano:
garwolin - 100 lat pani Julianny Kośmider

10 lipca 100. urodziny obchodziła mieszkanka Żelechowa, pani Julianna Kośmider. Szanowną jubilatkę w dniu urodzin odwiedziła delegacja żelechowskiego samorządu: burmistrz Żelechowa Łukasz Bogusz i kierownik USC w Żelechowie Beata Talarek. Na spotkaniu obecni byli również obecni przedstawiciele ZUS w Garwolinie - kierownik Inspektoratu ZUS Ignacy Kozak oraz Maria Mucha.

Z okazji wyjątkowego jubileuszu, szanowna Jubilatka otrzymała od przybyłych gości okolicznościowe życzenia, list gratulacyjny, upominek oraz kwiaty. Nie zabrakło również tortu i tradycyjnego kieliszka szampana.
Spotkanie upłynęło w miłej, rodzinnej atmosferze i było okazją do poznania bogatego życiorysu pani Julianny, która pomimo sędziwego wieku cieszy się dobrą kondycją i pogodą ducha. Jak wspomniała w rozmowie z gośćmi bardzo lubi słodycze.
Pani Julianna urodziła się 10 lipca 1920 r. w Baczkowie. W 1938 r. zawarła związek małżeński z Józefem Kośmidrem. Urodziła 2 dzieci, doczekała się 3 wnucząt i 3 prawnucząt.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 9

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.