KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Poszukiwany listem gończym w rękach garwolińskich policjantów

Dodano:
garwolin - Poszukiwany listem gończym w rękach garwolińskich policjantów

Garwolińscy policjanci zatrzymali przestępcę, który od kwietnia ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym, a na swym koncie miał między innymi przestępstwo przeciwko mieniu. Zatrzymany trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 2 lata.


Policjanci z wydziału kryminalnego garwolińskiej komendy, zajmujący się poszukiwaniem osób, namierzyli wczoraj ukrywającego się przestępcę. Zatrzymany to 60-letni mieszkaniec naszego powiatu, który od kwietnia był poszukiwany listem gończym, wydanym przez Sąd Rejonowy w Garwolinie.

Mężczyzna do tej pory skutecznie ukrywał się przed organami ścigania. Kryminalni ustalili, gdzie przebywa 60-latek, który unika odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności. Został zatrzymany w jednym z mieszkań na terenie powiatu piaseczyńskiego. Najbliższe dwa lata spędzi w więzieniu.

sierż. szt. Małgorzata Pychner

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.