KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

MFW: Rząd zadeklarował zaszczepienie wszystkich dorosłych Polaków

Dodano:
garwolin - MFW: Rząd zadeklarował zaszczepienie wszystkich dorosłych Polaków

Na stronie Międzynarodowego Funduszu Walutowego znajdujemy informację, która demaskuje plany polskiego rządu. Narodowy Program Szczepień przedłożony MFW jasno informuje, że do początku 2023r. zaszczepieni mają być wszyscy dorośli Polacy.

„Program szczepień na SARS-CoV-2 został uruchomiony 27 grudnia, a personel medyczny był najważniejszą do zaszczepienia grupą. Narodowa Strategia Szczepień ma na celu zaszczepienie wszystkich 31 milionów dorosłych Polaków nie później niż do początku 2023 r., ale jeśli pięć wybranych szczepionek zostanie wykonanych szybciej, może to zostać zrealizowane do połowy 2022 r. Do 29 czerwca całkowita liczba szczepień wyniosła 28,8 miliona, przy czym 44 procent populacji otrzymało przynajmniej jedną dawkę, a 34 procent populacji zostało w pełni zaszczepionych. Ludność w wieku powyżej 12 lat kwalifikuje się obecnie do szczepienia.” - taką informację czytamy na stronie MFW, który przecież nie ma nic wspólnego ze zdrowiem publicznym, ale w kwestię szczepień angażuje się równie mocno jak Światowe Forum Ekonomiczne, również niemające nic wspólnego z polityką zdrowotną.

Każdy może sprawdzić tę informację TUTAJ.

REKLAMA:


Te plany już wiosną 2020r.. na początku pojawienia się szerzej w Polsce wirusa SARS-Cov2, kiedy nie było jeszcze szczepionek, ujawnił minister zdrowia Łukasz Szumowski. Potem było wycofywanie się rakiem z tych deklaracji, bo ruszała kampania prezydencka Andrzeja Dudy. Duda nie chcąc przegrać wyborów, wprowadzał w błąd opinię publiczną mówiąc, że chce by szczepionki były dobrowolne. Ostatnio głosi radykalne hasła. Powiedział, m. in. że osoby niezaszczepione będą musiały się ciągle testować. Innymi słowy: ich życie ma być tak uprzykrzane, by w końcu się ugięły.

Unijne plany wprowadzenia przepustek do normalnego życia, czyli tzw. ''paszportów szczepień'' sięgają 2018r. Świadczą o tym oficjalne dokumenty unijne.

Polski rząd wprowadzi przymus szczepień, jeżeli dostatecznie dużo Polaków zaszczepi się dobrowolnie lub „dobrowolnie”, bo przecież wszyscy doskonale wiemy jak szczepionki na COVID są dobrowolne. Są naciski ze strony pracodawców, placówek medycznych oraz samego rządu, który dyskryminuje niezaszczepionych w kwestiach takich jak podróże.

Aktualnie za mało Polaków się zaszczepiło, by stosować silniejsze represje wobec niezaszczepionych. Po prostu nie ma do tego klimatu politycznego.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Weteran (, #IP 5f0ad54a9b) Odpowiedz

Dobrze, przymusowo zaszczepmy wszystkich. A kto będzie płacił odszkodowania rodzinom wszystkich tych, którzy mieli przeciwwskazania do szczepienia ale zostali zaszczepieni i zaszli z tego padołu? Dlaczego mają być szczepieni ci, którzy nie mogą zostać zaszczepieni np. tacy alergicy, chorzy z chorobami z autoagresji, niektórzy epileptycy itp.? A może ma to być zbiorowa eutanazja i oczyszczenie społeczeństwa z tych słabych jednostek? Był już taki przywódca nazywał się Hitler. On też w imię czystości rasy eliminował słabe jednostki. /jest nad czym myśleć...

Kancelaria USA (, #IP d2bdda4daa) Odpowiedz

Izrael🚓 oni chcą się przenieść na stałe że strefy niebezpiecznej (izrael) z terminem do 10 lat. Ich kamienice, ulice w centrach miast a poliniacy jak koczownicy na wsiach w lasach. Smutne lecz bardzo wyczuwalne w dużych miastach. Towarzystwo Wskrzeszonych - 150 letnich właścicieli kamienic.

Senior (, #IP 6bab962eaa) Odpowiedz

Harcerzyki, a kiedy wreszcie będzie szczepionka? Bo ta szpryca z jakimś mRNA, to nie szczepionka, tylko jakiś szajs.

Szczepienia (, #IP a5eb4d74d8) Odpowiedz

Tylko e tym kraju ludziom się nic nie podoba, są wiecznie uciemiężeni,wieczne narzekania,a to przepisy ruchu drogowego nie takie,a to prawo budowlane nie halo,a to karzą się szczepić. Na zachodzie mają to w doopie,masz się zaszczepić i tyle,masz jechać 50 km na h i koniec. A polaczki to tylko krzyczeć potrafią i to u siebie w domu lub anonimowo żeby nikt nie słyszał.

(, #IP c7498d7f76) Odpowiedz

Niedługo na rzeź Cię poprowadzą i nic nie powiesz. Taki niewolnik jak Ty to dla nich to.

Hulajnoga (, #IP 08fcceb91d) Odpowiedz

To takie typowe dla szczepów.Siedź na dooopie i nie wychodź z domu.Zakupy od tej do tej.Szmata na twarz.Wyszczep się.Jak do do psa.Nareszcie mają cel życia czyli kolejny wyszczep i kogoś kto im powie co mają robić.Mogą zatem wyłączyć myślenie i ujadać na tych którzy nie chcą się poddać eksperymentom medycznym.

NIE PO TO !!! (, #IP 50b5f63cfa) Odpowiedz

Ja NIE PO TO wspierałem wydobycie się Polski z bagna bloku wschodniego, by teraz tacy jak ty ENTUZJAŚCI ZAMORDYZMU wpychali mnie w łapy faszystów z Berlina i Brukseli !!!

Weterynarz bez doświadczenia. (, #IP 73c8a53c77) Odpowiedz

Może pomoc?

Psychologia (, #IP a5eb4d74d8) Odpowiedz

Jak już wyzdrowiejesz to spróbuj

Artykuł (, #IP d65d81bb61) Odpowiedz

No i słusznie. Zaszczepić wszystkich. Nie chce cierpieć tylko dlatego że banda wariatów wieży w istnienie spisku i się nie szczepi.

katta (, #IP eff7cc569d) Odpowiedz

zaszprycowałeś się, więc czego się boisz? szpryca nie działą? to ustaw się po następne dawki. W końcu się uda - kandydacie do nagrody darwina

czego (, #IP 01b92cf36c) Odpowiedz

Czego się boisz skoro jesteś wyszczepiona?

Hulajnoga (, #IP 08fcceb91d) Odpowiedz

Wyszczepiłeś się szczepie to jesteś bezpieczny i wyszedłeś na prostą? To o cóż ci człowieku chodzi? Czego i kogo się boisz? Szczepionki są bezpieczne w 199 % czyż nie? A może nie są? To po cóż się szczepiłeś?Ponyśl raz nózgiem a nie tylko telewizorem.

ZANIM ! (, #IP 50b5f63cfa) Odpowiedz

ZANIM zaczniesz POuczać innych, NAJPIERW naucz się polskiej ortografii.

wg (, #IP 253e97991c) Odpowiedz

Artykuł (2021-07-15 13:18, #IP d65d81bb61) No i słusznie. Zaszczepić wszystkich. Nie chce cierpieć tylko dlatego że banda wariatów wieży w istnienie spisku i się nie szczepi piękny przyklad skutecznej indoktrynacji, Orwell byłby pod wrażeniem

algorytm (, #IP 73c8a53c77) Odpowiedz

NO ....czy SłUSZNIE ? Z D E C Y D U J S I E

(, #IP 61861fa1d6) Odpowiedz

Człowieku, włącz logiczne myślenie! To naprawdę nie boli!