KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Nagrody na podsumowanie Powiatowej Ligii LZS w sezonie 2020/2021

Dodano:
garwolin - Nagrody na podsumowanie Powiatowej Ligii LZS w sezonie 2020/2021

Koniec wakacji to czas podsumowań sportowych zmagań w Powiatowej Lidze LZS. W niedzielę, 22 sierpnia 2021 r. poznaliśmy najlepsze drużyny i najlepszych strzelców w tym sezonie.

Puchary i nagrody wręczali zawodnikom: Mirosław Walicki - starosta powiatu garwolińskiego, Marcin Kołodziejczyk - wójt gminy Garwolin, Jerzy Jaroń - wójt gminy Miastków Kościelny, Kazimierz Sionek - przewodniczący Powiatowego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Garwolinie, Piotr Kapica - skarbnik Powiatowego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Garwolinie oraz Piotr Zając w imieniu wójta gminy Górzno Waldemara Sabaka. Gratulacje zgromadzonym przekazała również Elżbieta Woźniak-Sionek.

REKLAMA:


Sportowa rywalizacja sezonu 2020/2021 powoli dobiega końca.
- Cieszymy się, że mieszkańcy powiatu Garwolińskiego są aktywni, że mamy wspaniałych zawodników, którzy rywalizują i dostarczają wielu sportowych emocji. Dziękujemy zawodnikom za tą aktywność, za chęci i promocję kultury fizycznej w naszym powiecie, dziękujemy organizatorom za podejmowane działania i koordynację sportowych wydarzeń! Cieszymy się i jesteśmy dumni, że Powiatowa Liga LZS nieustannie się rozwija, a kolejne pokolenia mieszkańców Powiatu garwolińskiego mogą w niej spełniać swoje sportowe pasje! Gratulujemy tegorocznym zwycięzcom, najlepszym zawodnikom, strzelcom i bramkarzom – podsumowują zawody organizatorzy.

Zestawienia wyników w tabeli poniżej.
Odwiedź nas na facebooku

Galeria 12

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.