KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Spektakl Rubinowe Gody w Garwolinie

Dodano:
garwolin - Spektakl Rubinowe Gody w Garwolinie

Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa z prowincji może stać się mimowolną okazją do udziału w intrydze na szczytach władz? Tego będzie można się dowiedzieć oglądając przezabawną komedię teatralną ''Rubinowe gody''. Spektakl zostanie wystawiony już 16 września o godz. 20:00 w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

Na scenie będziemy mogli podziwiać znanych polskich aktorów komediowych: m.in. znaną z roli Celiny Hadziukowej w „Ranczu” Dorotę Nowakowską, Krzysztofa Kiersznowskiego, Andrzeja Beyę-Zaborskiego czy (wymiennie) Tadeusza Chudeckiego.

Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka, oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z- i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności. Czy naszych bohaterów czeka polityczny skandal na szczytach władzy? I kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla wszystkich stron jest niekomfortowa?  

REKLAMA:


"Rubinowe gody" to opowieść o tym, jak jeden wieczór może zmienić nasze życie poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale również mądra lekcja: że na miłość i namiętność nigdy nie jest za późno.  
 
Bilety na komedię teatralną „Rubinowe gody” można nabyć w Internecie, w serwisie KupBilecik.pl oraz na stronie spektaklu: www.rubinowegody.pl w cenie 85,00 PLN. Zamówienia grupowe pod numerem tel. 516 221 183.

Występują wymiennie:   
DOROTA NOWAKOWSKA / MARIA CIUNELIS / ANNA IBERSZER
KRZYSZTOF KIERSZNOWSKI / TADEUSZ CHUDECKI / ANDRZEJ BEYA-ZABORSKI   
PAWEŁ FERENS / MARCIN TRZĘSOWSKI   
SŁAWOMIR DOLINIEC / MACIEJ ZUCHOWICZ   

Scenariusz i reżyseria: KRZYSZTOF KĘDZIORA   
Produkcja: KAMILA KĘDZIORA - AGENCJA KREATYWNA
Czas trwania: 120 min. (jedna przerwa)

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.